این عکس های ساخته شده به وسیله ی «ضد انقلاب»، یا «استکبار جهانی» نیست. این عکس ها ساعاتی پیش (دوازدهم دسامبر 2016، دو روز پس از روز جهانی حقوق بشر) در سایت خبرگزاری ایسنا منتشر شده است.

 این است وضعیت بچه های ایران در قرن بیست و یکم و در سرزمینی که دارای بالاترین ثروت های ملی ست.

فرقی نمی کند که چپ باشیم یا راست، جمهوری خواه باشیم یا پادشاهی خواه، اگر ذره ای، بله فقط ذره ای انسانیت در وجودمان باشد ، نمی توانیم در مقابل این فجایع ساکت و بی تفاوت باشیم. سکوت در مقابل این فجایع یعنی همراهی با حکومتی بیدادگر وتماشای نابودی نسلی که پرپرمی شود.


اگر در اپوزیسیون این حکومت قرون وسطایی فعال هستیم، لازم است که به مقامات حقوق بشر، به کنوانسیون های دفاع از کودکان، و به هر کجایی که قبول داریم نامه اعتراض بنویسیم. با زبان کشورهایی که در آن زندگی می کنیم به نمایندگان و مقامات دولتی آن ها بنویسیم که با چنین حکومتی سازش کردن یعنی به زیر پا گذاشتن رسمی کرامت انسان.


چقدر با خودمان حرف بزنیم، چقدر برای خودمان جلسه و کنفرانس بگذاریم، چقدر در فیس بوک و توئیتر برای خودمان بنویسم و آه بکشیم.  آیا وقتش نرسیده که صدای مردمان رنج دیده ایران را با هر نوع امکانی که داریم به گوش مردمان جهان برسانیم.  
عکس ها از مدارس! استان بویراحمد و کهگیلویه.


از فیس بوک شکوه میرزادگی

 نوشته های هم میهنان که در این تارنما منتشر می شوند، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع نهاد مردمی را منعکس نمی‌کنند

 

 

 طناب دار - توماج

 

ايران مينو سرشت - شيفته 

عضویت در نهاد مردمی

عضویت هم میهنان و افراد در نهاد مردمی به دو صورت پشتیبانان حقیقی برای ساکنین خارج کشور و یا پشتیبانان مستعار برای هم میهنان ساکن در ایران  می باشد.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

تولیدات نهاد مردمی

در دفتر روابط عمومی نهاد مردمی، در بخش تولیدات با همکاری گروه محتوا و گروه نویسندگان کلیپ هائی برپایه اخبار روز و رویدادهای مربوط به ایران تهیه می شود که در شبکه های مجازی نهاد مردمی شامل فیسبوک، یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام منتشر می شوند.
برای بازدید و یا اشتراک در شبکه های مجازی نهاد مردمی روی لوگوهای زیر کلیک نمائید