الاهه بقراط
جمهوری اسلامی فرزند خلف سازمان تروریستی «فداییان اسلام» است. در انقلاب ارتجاعی ۵۷ مجموعه‌ای از تشکیلات فرقه‌ای که عناوین جعلی مانند «ملّی» و «آزادی» را نیز یدک می‌کشیدند در همکاری با اسلامگرایان تروریست، حکومت پهلوی را با پشتیبانی کشورهای غربی سرنگون کردند. نظام مذهبی تازه‌تأسیس و رهبرش به اندازه‌ای واپسمانده بودند که در مقایسه با خود، امثال «نهضت آزادی» و «جبهه ملی» را به غلط «لیبرال» می‌نامیدند و در کنار آن، چپ سنتی وابسته به اتحاد شوروی و همچنین گروه‌های تروریستی مذهبی و غیرمذهبی نیز که به دنبال الگوهای چریکی بودند، همصدا با ارتجاع سیاه، «لیبرال» را چون دشنام به کار می‌بردند.

با جمهوری اسلامی، تروریست‌های اسلامگرا به قدرت دولتی دست یافتند تا کشوری استراتژیک و ثروتمند مانند ایران را به پایگاه صدور انقلاب و ایدئولوژی خود تبدیل کنند. هدفی که خمینی و دیگر زمامداران جمهوری اسلامی هرگز آنرا پنهان نکردند.

حکومت تروریست‌های فرقه‌ای و مذهبی طبیعتا به ارتش منظم و متعارف آنهم از نوع ارتش شاهنشاهی هرگز نمی‌توانست اعتماد کند حتا پس از آنکه سران آن را اعدام و سربه‌نیست کرد و یا فراری داد. پس برای محافظت از نظام و رسیدن به اهداف ایدئولوژیک خود، به تروریست‌هایی نیاز داشت که بویی از «شاهنشاهی» نبرده باشند و با همان اراذل و اوباش کمیته‌‌‌های انقلاب و حزب‌اللهی‌ها، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را بنیان گذاشت.

«سپاه پاسداران» عینا ترجمه‌ی عبارت آلمانیست که مخفف آن «اس اس» (شوتزاشتافل Schutzstaffel) است. «اس‌اس» نیز عین سپاه پاسداران یک تشکیلات شبه‌نظامی- امنیتی نازی‌ها بود که البته سال‌ها پیش از به قدرت رسیدن هیتلر و حزبش تأسیس شده بود و در طول رژیم هیتلری همان نقش سپاه پاسداران را در سرکوب مخالفان و حفاظت از حکومت فاشیست نازی‌ها ایفا می‌کرد. این تشکیلات با سرنگونی حکومت هیتلر برای همیشه به تاریخ سپرده شد و فرماندهان و اعضای جنایتکارش تحت پیگرد قانونی قرار گرفتند.

تروریست‌های سپاه پاسداران که بسیاری از آنها در دوره‌های مختلف از جمله اکنون بر کرسی‌های مجلس و دولت و قوه قضاییه تکیه زده‌اند، علاوه بر سرکوب مردم ایران، در منطقه و غرب و آمریکای لاتین هم دست به ترور زده‌اند. این را هم خودشان و هم دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی غرب بهتر از همه می‌دانند. از همین رو دست‌کم این بهانه که تردید اروپا در تروریستی نامیدن سپاه پاسداران به دلیل تهدیدهای انتقامجویانه آن است، منطقی نیست! چرا که با این کار، هم سپاه پاسداران و هم جمهوری اسلامی با محدودیت‌های ارتباطی و مالی به شدت تضعیف می‌شوند و همین به تشدید اختلافات درونی و ریزش نظام دامن خواهد زد! حمله موشکی عمدی به پرواز۷۵۲ بجای خود!

حال گذشته از اینکه تصمیم شورای وزرای خارجه اتحادیه اروپا درباره تروریستی اعلام کردن سپاه پاسداران چه باشد، وقتی یکعده که گویا از سال ۹۶ هنوز شعار «اصلاحطلب اصولگرا دیگه تمومه ماجرا» را نشنیده‌اند، بعد از ۴۳ سال جنایت آشکار و در کشاکش انقلاب آزادیخواهی مردم ایران، در حمایت از این تشکیلات تروریستی و استمرار جمهوری اسلامی بیانیه می‌دهند، چه می‌توان گفت جز یادآوری سرنوشت «سپاه پاسداران» جمهوری آلمان هیتلری؟!
برگرفته از کیهان لندن

 نوشته های هم میهنان که در این تارنما منتشر می شوند، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع نهاد مردمی را منعکس نمی‌کنند

 

 

 طناب دار - توماج

 

ايران مينو سرشت - شيفته 

عضویت در نهاد مردمی

عضویت هم میهنان و افراد در نهاد مردمی به دو صورت پشتیبانان حقیقی برای ساکنین خارج کشور و یا پشتیبانان مستعار برای هم میهنان ساکن در ایران  می باشد.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

تولیدات نهاد مردمی

در دفتر روابط عمومی نهاد مردمی، در بخش تولیدات با همکاری گروه محتوا و گروه نویسندگان کلیپ هائی برپایه اخبار روز و رویدادهای مربوط به ایران تهیه می شود که در شبکه های مجازی نهاد مردمی شامل فیسبوک، یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام منتشر می شوند.
برای بازدید و یا اشتراک در شبکه های مجازی نهاد مردمی روی لوگوهای زیر کلیک نمائید