تارنماها و شبکه های اجتماعی


تارنمای سازمانی

 

نهاد مردمی از بدو پیدایش خود با بهره گیری رایگان از نرم افزاری که شرکت ویرچوال ان جی او تولید و طراحی نموده است، تارنمای سازمانی را مدیریت می کند.
https://nahademardomi.com 
این تارنما در دو زبان فارسی و انگلیسی به بازدید کنندگان عرضه می شود و بخش بزرگی از بروز رسانی سایت بطور اتوماتیک صورت میگیرد. بخش های عمده تارنمای سازمانی عبارتند از بخش اعضا، انتخابات و رای گیری ها، اخبار و بیانیه ها، ساختار و گالری.


 

تارنمای جانبی

 


مطالب سایت جانبی نهاد مردمی اثرات غیر قابل انکاری در شناسائی نهاد مردمی بعنوان یک سازمان فراحزبی و فراایدئولوژیکی هم در سپهر سیاسی اپوزیسیون و هم در بین آزادیخواهان درونمرز داشته است.
https://nahademardomi.net

مقالات و مطالبی که نویسندگان از نحله های فکری گوناگون برای انتشار در سایت جانبی می فرستند بی هیچ دخل و تصرفی منتشر می شوند. چهار بخش اساسی سایت جانبی عبارتند از بخش اندیشه، بخش آگاهینامه ها، بخش چکامه ها و بخش خواندنی ها.

 

 


شبکه های اجتماعیدر شبکه های اجتماعی نهاد مردمی پست های خبرهای هفته در باره ایران ، گفتگو با شخصیت ها و فعالان سیاسی و افشای جنایات و تضییع سیستماتیک حقوق بشر در ایران ، چپاول ثروت های ملی و مافیای نظامی- امنیتی حکومت، و گسترش ملی گرایی بینندگان بسیاری را از درون و بیرون کشور جذب نموده است.

1- اینستاگرام
کانال اینستاگرام به شناسه جدیدی انتقال یافت و درحال حاضر با 555 پست 5766 دنبال کننده دارد. در سالی که گذشت 100 پست در کانال اینستاگرام منتشر شد. اینستاگرام پربازخوردترین شبکه اجتماعی نهاد مردمی بود با 3900 دنبال کننده جدید در سالی که گذشت.
https://www.instagram.com/nahademardomi/


2- فیسبوک
پست های گوناگون در فیس بوک نهاد مردمی توانسته 9851 دنبال کننده را جذب کند. در سالی که گذشت 273 پست در فیسبوک نهاد مردمی منتشر شد.
https://www.facebook.com/NahadMardomi


3- یوتیوب
شما در صفحه یوتوب نهاد مردمی به آرشیو کامل برنامه ها و تولیدات رسانه نهاد مردمی طی 12 سال گذشته دسترسی دارید. در سالی که گذشت دنبال کنندگان یوتیوب از مرز 1000 کاربر گذشت و در حال حاضربه 1270 دنبال کننده رسیده است. بیش از 2800 پست در یوتیوب نهاد مردمی موجود است که 329 پست مربوط به سال گذشته می باشد
https://www.youtube.com/c/NahadeMardomi


4- تلگرام
از مجموع 8600 پست که در تلگرام نهاد مردمی منتشر شده است 317 پست مربوط به سال گذشته است. در حال حاضر 1200 دنبال کننده پست های این شبکه را دنبال می کنند.
https://t.me/aksariatekhamoosh


5- توئیتر
این شبکه به تازگی فعال شده و در این شبکه بطور معمول پست های انگلیسی منتشر می شوند. تاکنون 145 پست انتشار یافته و 70 دنبال کنننده دارد.
https://mobile.twitter.com/nahademardomi

 

 
نهاد مردمی و هموندانی که داوطلبانه در این سازمان غیر انتفاعی زحمت میکشند
 هم اکنون به همیاری از سوی شما هم میهن ایران دوست نیاز مبرم دارند.


هم میهن گرامی، مبارزه برای آزادی ایران و ایرانی هزینه دارد. لطفا همین امروزهمیاری خود را به نهاد مردمی بفرستید و در صورت امکان همیاری خود را به صورت ماهانه بفرستید تا نهاد مردمی بتواند پروژه های مبارزاتی خود را با پشتیبانی شما و دقیق تر برنامه ریزی نماید.

نیاری به داشتن حساب پی پال نیست. شما می توانید در پی پال با کارت اعتباری خود پرداخت نمایید

ایمیل نهاد مردمی در پی پال:
support@TheNewIran.com


آدرس پی پال نهاد مردمی:
PayPal.me/nahademardomi

همیاری از طریق تماس تلفنی:

+1 (657) 213-1344 
 

 
برای آگاهی از آخرین اخبار درون مرز هم اکنون در شبکه های اجتماعی نهاد مردمی مشترک شوید.
 


Copyright © 2022 THE NEW IRAN, All rights reserved.