امور مالی

نهاد مردمی با هموندانی که از نقاط مختلف دنیا داوطلبانه و بی هیچگونه چشمداشت مالی در این تشکل غیر انتفاعی زحمت میکشند، طرحها و پروژه های مبارزاتی برای سرنگونی جمهوری اسلامی و استقرار نظامی دموکراتیک و سکولار در ایران را یکی پس از دیگری به مرحله اجرا می گذارد.
شوربختانه در سپهر مبارزه علیه جمهوری اسلامی تعداد اسپانسرهای مالی نزدیک به صفر است . با موجودیت یافتن موسسه آرت فاند که به پروژه های مبارزاتی کمک مالی می کند ما توانستیم پروژه ایران فریدام آیدل را راه اندازی کنیم.
ولی برای تامین بسیاری از هزینه های جاری شامل سرورهای امن برای تارنماها، ایمیل ها و نگهداری اطلاعات شخصی هموندان، تلفن و غیره به همیاری هموندان و هم میهنان نیاز مبرم داریم.
نهاد مردمی از بدو پیدایش خود صورت دریافت های خود را در اختیار هموندان گذاشته و هر مبلغی که به پی پال نهاد مردمی واریز می شود بلافاصله درسایت نهاد مردمی در برگه همیاری، مبلغ و تاریخ پرداخت نشان داده می شود.

شفافیت مالی در نهاد مردمی نهادینه شده است.

صورتحساب مالی نهاد مردمی  2021- 2022
دریافتی از اسپانسر

33,915.00 دلار

دریافتی از همیاری ها

16,851.11 دلار

 

= = = = = = =

جمع کل دریافتی ها

50,766.11 دلار

جمع کل مخارج

50,198.74 دلار

 

= = = = = = =

مانده

567.37 دلار


برای مبارزه با جممهوری اسلامی به همیاری شما نیاز داریم. لطفا همین امروز با همیاری خود ما را پشتیبانی کنید. در صورت تمایل شما میتوانید که نام خود را محفوظ نگاه دارید. برای همیاری لزومی به عضویت در نهاد مردمی نیست.
لطفا ما را برای پوشش هزینه های پروژه های مبارزاتی کمک نمایید. به کمک مالی از سوی شما هم میهن آزادیخواه و ایران دوست ساکن خارج کشور به هر مبلغی که باشد نیاز مبرم داریم.
لطفا همین امروز همیاری خود را به نهاد مردمی بفرستید و در صورت امکان همیاری خود را به صورت ماهانه بفرستید تا نهاد مردمی بتواند پروژه های خود را با پشتیبانی شما و دقیق تر برنامه ریزی نماید. در این صورت هنگام پرداخت از طریق پی پال شما می توانید گزینه، پرداخت بطور مکرر را انتخاب کنید

https://www.nahademardomi.com/tni2020/Customer/Donation

 

 
نهاد مردمی و هموندانی که داوطلبانه در این سازمان غیر انتفاعی زحمت میکشند
 هم اکنون به همیاری از سوی شما هم میهن ایران دوست نیاز مبرم دارند.


هم میهن گرامی، مبارزه برای آزادی ایران و ایرانی هزینه دارد. لطفا همین امروزهمیاری خود را به نهاد مردمی بفرستید و در صورت امکان همیاری خود را به صورت ماهانه بفرستید تا نهاد مردمی بتواند پروژه های مبارزاتی خود را با پشتیبانی شما و دقیق تر برنامه ریزی نماید.

نیاری به داشتن حساب پی پال نیست. شما می توانید در پی پال با کارت اعتباری خود پرداخت نمایید

ایمیل نهاد مردمی در پی پال:
support@TheNewIran.com


آدرس پی پال نهاد مردمی:
PayPal.me/nahademardomi

همیاری از طریق تماس تلفنی:

+1 (657) 213-1344 
 

 
برای آگاهی از آخرین اخبار درون مرز هم اکنون در شبکه های اجتماعی نهاد مردمی مشترک شوید.
 


Copyright 2022 THE NEW IRAN, All rights reserved.