اگر مایل هستید رمز عبور خود را بهر دلیلی تغییر دهید و یا آنرا فراموش کرده و نمی توانید وارد حساب کاربری خودتان بشوید، می توانید با دو روش زیر رمز عبور جدید داشته باشید .

 

تغییر رمز عبور با دانستن رمز عبور : کافیست با نام کاربری و رمز عبور فعلی خود در سایت وارد شوید و روی نام کاربری خودتان که برنگ سبز نوشته شده است کلیک کنید.

 

در فهرست سمت راست روی تغییر رمز عبور کلیک می کنید و در صفحه ای که باز می شود  2 بار رمز عبور جدید را می نویسید و روی دگمه تغییر رمز عبور کلیک می کنید.

 

 

 

از این پس با رمز عبور جدید وارد حساب کاربری خود خواهید شد.

 

 +++++++++++++++++++++++++

 

دریافت رمز عبور وقتی آنرا فراموش کرده ایم: در سایت روی دگمه ورود کلیک کرده و سپس روی رمز عبور خودرا فراموش کرده اید و یا نمی توانید وارد حساب خود شوید؟ کلیک می نمائید

 

 

در صفحه ای که باز می شود در چهارگوش خالی ایمیل کاربری خودتان را می نویسید و سپس روی دگمه ارسال کنید کلیک می کنید

 

 

 

سیستم سایت یک ایمیل به آدرس کاربری شما می فرستد که در آن لینکی برای تغییر رمز عبور داده شده است . روی این لینک کلیک می کنید. اکر این ایمیل را در اینباکس نیافتید بخش اسپام ایمیل خودتان را هم نگاه کنید.

 

در صفحه ای که باز می شود رمز عبور جدید خود را 2 بار وارد کرده و روی دگمه رمز خود را عوض کنید کلیک می کنید.

 

از این لحظه به بعد می توانید با رمز عبور جدید وارد حساب کاربری خود بشوید

 نوشته های هم میهنان که در این تارنما منتشر می شوند، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع نهاد مردمی را منعکس نمی‌کنند

 

 

 طناب دار - توماج

 

ايران مينو سرشت - شيفته 

عضویت در نهاد مردمی

عضویت هم میهنان و افراد در نهاد مردمی به دو صورت پشتیبانان حقیقی برای ساکنین خارج کشور و یا پشتیبانان مستعار برای هم میهنان ساکن در ایران  می باشد.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

تولیدات نهاد مردمی

در دفتر روابط عمومی نهاد مردمی، در بخش تولیدات با همکاری گروه محتوا و گروه نویسندگان کلیپ هائی برپایه اخبار روز و رویدادهای مربوط به ایران تهیه می شود که در شبکه های مجازی نهاد مردمی شامل فیسبوک، یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام منتشر می شوند.
برای بازدید و یا اشتراک در شبکه های مجازی نهاد مردمی روی لوگوهای زیر کلیک نمائید