رئیس هیات امنا

دکتر ایمان فروتن

Iman Foroutan

امریکا

دکتر فروتن مدیر عامل شرکت   Opus One Corporation  و شرکت Virtual NGO, LLC می باشد. او فارغ التحصیل از دانشگاه کالیفرنیا در رشته مهندسی برق و کامپیوتر است. دکتر فروتن متخصص در تشخیص الگو ، بهبود فرآیند و مهندسی مجدد و طراحی برنامه های پیچیده آنلاین است.

او دارای بیش از 35 سال تجربه حرفه ای است. دکتر فروتن بنیانگذار پروژه ایران فردا (IOTP) و یکی از اعضای موسس جنبش ایران فردا (IOTM) و SOS ایران می باشد. دکتر فروتن از بدو تاسیس  IOTM و SOS ایران  تا سپتامبر 2006 به عنوان مدیر اجرایی این دو سازمان خدمت کرده است.

دکتر امیر حمیدی

Amir Hamidi

امریکا

متخصص تروریسم جهانی شناخته شده بین المللی.

وی به عنوان وابسته کشور در سفارت ایالات متحده در امارات متحده عربی و همچنین نماینده ویژه مقیم مسئول USDOJ-DEA خدمت کرده است.

دبیر هیات امنا

Esther Salimi

استر سلیمی

سوئد

من در سال 1987 ایران را ترک کردم. من همیشه در ایران برای بچه ها سخت کار کردم.
سپاهى دانش در ايران
سه مدرك دانشگاهى در رشته آموزشى برپايه دمكراسى از دانشگاه استكهلم
١- ليسانس درآموزش دمكراسى در سطح مهد كودك و دبستانى (ابتدائى )
٢-مدرك تحصيلى فوق ليسانس در رشته آموزش بر پايه دمكراسى
٣- كارشناس امور اجتماعى و آموزشى در سطح بزرگسالى
آموزش با تخصص در تنوع زبانى
من یکی از داوطلبان بنیانگذار S.O.S. ایران و هماهنگ کننده تیم آموزشی آن.

خزانه دار هیات امنا

Ebrahim Ganji

ابراهیم گنجی

 خزانه دار

 آمریکا

من 67 ساله هستم و از سال 1977 ساکن کالیفرنیا هستم ، در سال 1986 و 1996 برای دیدن پدر و مادر در حال مرگ به ایران سفر کردم. من خودم اشتغال دارم و صاحب سه شغل هستم و به فارسی ، انگلیسی ، فرانسوی ، ایتالیایی و اسپانیایی صحبت می کنم.

فعالیت سیاسی خود را با حضور و داوطلب کردن در هر تظاهرات با هر سازمانی که برای تغییر رژیم در ایران تلاش می کند شروع کردم تا اینکه رسماً به یک سلول مخالف در S.O.S تبدیل شدم. ایران و با دکتر فروتن ادامه دادم تا اینکه اکنون من به عنوان عضوی از هیئت امنای و خزانه دار ایران جدید (نهاده مردمی) خدمت می کنم.

Siamak Rafizadeh

دکتر سیامک رفیع زاده

کانادا

من تحصیلاتم را در رشته دندانپزشکی به پایان رسانده ام و در حدود 30 سال است مه در زمینه های مختلف این رشته علمی مشغول بکار بوده ام . عشق و علاقه فراوانی به تاریخ و ادبیات ایران زمین مان داشته و مطالعات بسیار در این زمینه ها کرده و باورمندم که فرهنگ غنی و باستانی آریایی مان راه نجات ما در مقابل این جهل مقدس حاکم برکشورمان خواهد بود . برای رهایی از موهومات و اراجیف آخوندی باید افکار و رفتارهای خود را بازنگری کرده و دگرگونی را از خود شروع بکنیم تا این دیو تعصب و خرافات را سرنگون کنیم .

 
 نوشته های هم میهنان که در این تارنما منتشر می شوند، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع نهاد مردمی را منعکس نمی‌کنند

 

 

 طناب دار - توماج

 

ايران مينو سرشت - شيفته 

عضویت در نهاد مردمی

عضویت هم میهنان و افراد در نهاد مردمی به دو صورت پشتیبانان حقیقی برای ساکنین خارج کشور و یا پشتیبانان مستعار برای هم میهنان ساکن در ایران  می باشد.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

تولیدات نهاد مردمی

در دفتر روابط عمومی نهاد مردمی، در بخش تولیدات با همکاری گروه محتوا و گروه نویسندگان کلیپ هائی برپایه اخبار روز و رویدادهای مربوط به ایران تهیه می شود که در شبکه های مجازی نهاد مردمی شامل فیسبوک، یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام منتشر می شوند.
برای بازدید و یا اشتراک در شبکه های مجازی نهاد مردمی روی لوگوهای زیر کلیک نمائید