متاسفانه با خبر شدیم چهارشنبه ۶ ژانویه ۲۰۱۶ همرزم گرامی ما علی پیروی کیا سفری  بی بازگشت به جاودانگی را آغاز کرده و همسر و دو کودکش را تنها گذاشته است. اندوه ما در غم ازدست دادن آن یار بزرگوار و ایران دوست در واژه ها نمی گنجد و تسلیت به همسرش بانو مریم اکبری عضو محترم هیات امنای نهاد مردمی، واژه بسیار کوچکی است  که بهمراه دو فرزند خردسالش با شکیبائی در سوگ آن عزیز ازدست رفته نشسته است.
 


روانشاد آقای علی پیروی کیا علیرغم دردهای شدید ناشی از صدمات ستون فقراتش که میراث شکنجه های سیاهچالهای جمهوری اسلامی بود زحمات بی شائبه ای را در مسئولیت های گوناگونش در نهاد مردمی و بهنگام عضویت در هیات امنای نهاد مردمی بدوش کشید. همواره به ایران می اندیشید و هنگامیکه لیگ فوتبال امارات متحده نام خود را به لیگ خلیج عربی تغییر داد نامه اعتراضی نهاد مردمی به فیفا را تهیه کرد. همچنین وی خالق چندین ویدئو کلیپ سیاسی بود که در آرشیو سیمای نهاد مردمی به یادگار گذاشته که همواره یادش در خاطرمان جاودانه خواهد ماند.
 
بانو مریم اکبری گرامی
روانش شاد و همدردی صمیمانه همکاران و هموندان خود را بپذیرید.

ایمان فروتن
رئیس هیات امنای نهاد مردمی

 نوشته های هم میهنان که در این تارنما منتشر می شوند، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع نهاد مردمی را منعکس نمی‌کنند

 

 

 طناب دار - توماج

 

ايران مينو سرشت - شيفته 

عضویت در نهاد مردمی

عضویت هم میهنان و افراد در نهاد مردمی به دو صورت پشتیبانان حقیقی برای ساکنین خارج کشور و یا پشتیبانان مستعار برای هم میهنان ساکن در ایران  می باشد.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

تولیدات نهاد مردمی

در دفتر روابط عمومی نهاد مردمی، در بخش تولیدات با همکاری گروه محتوا و گروه نویسندگان کلیپ هائی برپایه اخبار روز و رویدادهای مربوط به ایران تهیه می شود که در شبکه های مجازی نهاد مردمی شامل فیسبوک، یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام منتشر می شوند.
برای بازدید و یا اشتراک در شبکه های مجازی نهاد مردمی روی لوگوهای زیر کلیک نمائید