بار دیگر گردانندگان و مهندسان نمایش ها و شعبده بازی های انتخابات جمهوری اسلامی برای مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری فعال شده و هرروز در گوشه و کنار شهرها و بویژه در تهران بساط خود را پهن می کنند. از همین اینک پروژه دو قطبی کردن جامعه بین بد و بدتر آغاز شده و هرروز هرطرف در بوق خود می دمد تا تنور این نمایش مسخره و اسفبار را گرم نگهدارند. مسخره از این منظر که برگزاری هرگونه انتخاباتی در کشوری با دارابودن زندانیان سیاسی و عقیدتی ، یک کلاهبرداری کلان دولتی بشمار می آید و اسفبار از این منظر که بخشی از مردم ایران بعد ٣٤ بار رای دادن و پشیمان شدن، باز هم انگشت خود را بر مرکبی می زنند که با خون پاک آزادیخواهان ایران عجین شده است.

سخن گفتن از انتخابات آزاد در حکومت ولایت مطلقه فقیه، مستلزم شیادی و دروغگوئی هائی است که بسیاری از آخوندها و بویژه ولی فقیه از آن بهره مند هستند. با وجود شورای نگهبان که نامزدهای هر انتخاباتی را از غربال پایبندی به ولایت فقیه می گذراند و هردگراندیشی را رد صلاحیت می کند، خامنه ای چند روز پیش وقیحانه مدعی شد که ٣٤ انتخاباتی که در جمهوری اسلامی برگزار شده اند همگی انتخابات آزادی بوده است!

در پی تحریم های کمرشکن امریکا و هم پیمانانش علیه برنامه هسته ای جمهوری اسلامی , ولی فقیه جام زهر قرارداد هسته ای وین را با نرمشی قهرمانانه سرکشید و میلیاردها دلار که برای تاسیسات هسته ای فردو، نظنز و اراک هزینه کرده بود ، در قبال رفع تحریم ها به باد داد. وقتی مجلس از رسیدگی به نهاد های وابسته به رهبری و خود رهبر ممنوع است خاصیت این انتخابات و نامزدشدن و رای دادن در نظام ولایت فقیهی چیست؟

هرگونه مشارکت در این انتخابات اعم از نامزد شدن و یا رای دادن، مشارکت در همه نابسامانی ها و جنایت ها و چپاول های حکومت اسلامی است. زنان ایرانی که نخستین قربانیان این حکومت زن ستیز و واپسگرا بوده و همواره حقوق انسانی آنها از سوی این رژیم زیرپا گذاشته می شود، شهروندانی هستند که بیش از همه انگیزه کافی برای تحریم این انتخابات را دارند.

برگزاری یک جشن یا میهمانی خانوادگی تحریم انتخابات از سوی بانوان در روز رای گیری، مشوقی برای دیگر اعضای خانواده خواهد بود که پای به خیابانها و حوزه های رای گیری نگذاشته و یکبار برای همیشه با بی اعتبار ساختن این حکومت ددمنش، فروپاشی نظام را پی ریزی نمایند.

با تحریم زنانه و مردانه انتخابات، هفتم اسفند ١٣٩٤ را به نقطه عطفی در مبارزات رهائی بخش مردم ایران بدل کنیم.

١٤ژانویه ٢٠١٦
شورای اجرائی نهاد مردمی

 

 نوشته های هم میهنان که در این تارنما منتشر می شوند، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع نهاد مردمی را منعکس نمی‌کنند

 

 

 طناب دار - توماج

 

ايران مينو سرشت - شيفته 

عضویت در نهاد مردمی

عضویت هم میهنان و افراد در نهاد مردمی به دو صورت پشتیبانان حقیقی برای ساکنین خارج کشور و یا پشتیبانان مستعار برای هم میهنان ساکن در ایران  می باشد.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

تولیدات نهاد مردمی

در دفتر روابط عمومی نهاد مردمی، در بخش تولیدات با همکاری گروه محتوا و گروه نویسندگان کلیپ هائی برپایه اخبار روز و رویدادهای مربوط به ایران تهیه می شود که در شبکه های مجازی نهاد مردمی شامل فیسبوک، یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام منتشر می شوند.
برای بازدید و یا اشتراک در شبکه های مجازی نهاد مردمی روی لوگوهای زیر کلیک نمائید