logo bayaniye

از سوی نهاد مردمی، یکی از برجسته‌ترین سازمان‌های مردمی که به ترویج آزادی و فروپاشی جمهوری اسلامی در ایران می پردازد، حمله تروریستی آغاز شده توسط افراط ‌گرایان حماس علیه اسرائیل را قاطعانه محکوم می‌کنیم. این حملات رنج بی‌اندازه‌ای را بر غیرنظامیان بی‌گناه اسرائیلی تحمیل کرده و ما کاملا آنها را غیرقابل دفاع می‌دانیم.

بسیار مهم است که بی تردید حق ذاتی اسرائیل برای حفاظت از شهروندان خود و حفاظت از حاکمیت خود در برابر چنین تجاوزات بی دلیلی را بپذیریم. ما تاکید می کنیم که کسانی که از حماس حمایت می کنند و از آنها حمایت مالی می کنند، از جمله رژیم تروریستی اسلامی در ایران، این کار را با انگیزه هایی انجام می دهند که به جای منافع مردم فلسطین، در خدمت منافع خود هستند.

تخصیص منابع مالی قابل توجه جمهوری اسلامی به شاخه نظامی حماس، ده‌ها میلیون دلار، تنها به منظور بازسازی تونل‌های مورد استفاده برای فعالیت‌های تروریستی و تکمیل زرادخانه موشکی آنها نگران‌کننده و غیرقابل قبول است. بر مردم فلسطین است که بیهودگی درگیری کنونی را بشناسند و از رهبران خود بخواهند که راه حلی مسالمت آمیز را به طور فعال دنبال کنند.

در این لحظه حساس، بگذارید دانسته شود که ما استوار و بدون قید و شرط در همبستگی با اسرائیل ایستاده ایم و از حق اسرائیل برای دفاع از خود پشتیبانی می کنیم. ما عمیق ترین همدردی خود را با قربانیان این حملات فجیع ابراز می کنیم و خواهان پایان فوری خشونتی هستیم که باعث درد و رنج بی حد و حصر شده است.

هفتم اکتبر 2023

دکتر ایمان فروتن

رئیس هیئت مدیره و مدیر اجرایی نهاد مردمی

++++++++++++++++

October 7, 2023

We condemn Hamas' attack on Israel

On behalf of The New Iran, one of the most prominent grassroots organizations dedicated to promoting freedom and regime change in Iran, we issue a resounding and unwavering condemnation of the terrorist insurrection launched by Hamas extremists against Israel. These attacks have inflicted immeasurable suffering on innocent Israeli civilians, and we categorically denounce them as indefensible. 

It is crucial to emphatically acknowledge Israel's inherent right to safeguard its citizens and protect its sovereignty in the face of such unprovoked aggression. We underscore that those who support and fund Hamas, including the terrorist Islamic regime in Iran, do so with motivations that serve their own interests rather than those of the Palestinian people. 

The Islamic Republic's allocation of substantial financial resources, in tens of millions of dollars, to the Hamas military wing for the sole purpose of reconstructing tunnels used for terror activities and replenishing their rocket arsenal is alarming and unacceptable. It is incumbent upon the Palestinian people to recognize the present conflict's futility and demand that their leaders actively pursue a peaceful resolution. 

At this pivotal moment, let it be known that we stand steadfastly and unconditionally in solidarity with Israel and support Israel’s right to defend itself. We extend our deepest sympathies to the victims of these heinous attacks and call for an immediate end to the violence that has caused untold pain and suffering.

Dr. Iman Foroutan 

Chairman of the Board and Executive Director 
The New Iran  

 نوشته های هم میهنان که در این تارنما منتشر می شوند، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع نهاد مردمی را منعکس نمی‌کنند

 

 

 طناب دار - توماج

 

ايران مينو سرشت - شيفته 

عضویت در نهاد مردمی

عضویت هم میهنان و افراد در نهاد مردمی به دو صورت پشتیبانان حقیقی برای ساکنین خارج کشور و یا پشتیبانان مستعار برای هم میهنان ساکن در ایران  می باشد.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

تولیدات نهاد مردمی

در دفتر روابط عمومی نهاد مردمی، در بخش تولیدات با همکاری گروه محتوا و گروه نویسندگان کلیپ هائی برپایه اخبار روز و رویدادهای مربوط به ایران تهیه می شود که در شبکه های مجازی نهاد مردمی شامل فیسبوک، یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام منتشر می شوند.
برای بازدید و یا اشتراک در شبکه های مجازی نهاد مردمی روی لوگوهای زیر کلیک نمائید