logo bayaniyeh

انقلاب بزرگ زن زندگی آزادی که با قتل مهسا امینی شعله ور شد و مناطق مختلف کشور و جهان را درنوردید، همبستگی استوار اقشار گوناگون شهروندان ایرانی برای آزادی از استتبداد مذهبی حاکم در ایران را هم در داخل و هم در خارج از کشور آشکار نمود و جهان دریافت که ایرانیان عزم جزم کرده اند که کثافت رژیم چهل و چندساله اشغالگر و جناتیکار را از خاک میهن پاک کنند.

در چنین فضایی شاهزاده رضا پهلوی که بیش از چهار دهه برای انتقال قدرت و حاکمیت به ملت ایران تلاش می نماید با حضور در مجامع گوناکون ملی و بین المللی و گفتگو با دولتمردان و نمایندگان مجالس کشورها به نماد محوری جنبش آزادیخواهی ملت ایران بدل شد. علاقه گسترده شهروندان ایرانی به ایشان نه تنها بازوهای امنیتی و اطلاعاتی جمهوری اسلامی بلکه هواداران گروه ها و احزابی که دشمنان دیرینه خانواده شاهزاده هستند را نیز وادار نمود که پیش از پیش و در ابعادی وسیعتر در شبکه های مجازی و رادیو تلویزیون های وابسته، به شاهزاده رضا پهلوی و خانواده وی حمله نمایند.

تهدید تروریستی اخیر نسبت به شاهزاده رضا پهلوی نشانگر اوج محبوبیت و گستردگی هواداران وی هست. ما در نهاد مردمی هرگونه خشونت، تهدید به خشونت و تشویق مستقیم یا غیر مستقیم به خشونت علیه شاهزاده رضا پهلوی و دیگر کنشگران سیاسی مخالف جمهوری اسلامی را محکوم نموده و انتظار داریم که همه سازمان ها و گروهها و شخصیت های دموکراسی خواه و حقوق بشری این قبیل تهدید های تروریستی علیه کنشگران فعال اپوزیسیون را محکوم نمایند.

 

پاینده ایران و ملت آزادیخواه ایران
۲۹ مه ۲۰۲۳
نهاد مردمی

 نوشته های هم میهنان که در این تارنما منتشر می شوند، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع نهاد مردمی را منعکس نمی‌کنند

 

 

 طناب دار - توماج

 

ايران مينو سرشت - شيفته 

عضویت در نهاد مردمی

عضویت هم میهنان و افراد در نهاد مردمی به دو صورت پشتیبانان حقیقی برای ساکنین خارج کشور و یا پشتیبانان مستعار برای هم میهنان ساکن در ایران  می باشد.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

تولیدات نهاد مردمی

در دفتر روابط عمومی نهاد مردمی، در بخش تولیدات با همکاری گروه محتوا و گروه نویسندگان کلیپ هائی برپایه اخبار روز و رویدادهای مربوط به ایران تهیه می شود که در شبکه های مجازی نهاد مردمی شامل فیسبوک، یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام منتشر می شوند.
برای بازدید و یا اشتراک در شبکه های مجازی نهاد مردمی روی لوگوهای زیر کلیک نمائید