ما امضا کنندگان زیر روز دهم سپتامبر، روز جهانی حقوق بشر را گرامی داشته و این روز خجسته را که دستاورد فعالیتهای خستگی ناپذیر حقوق بشری فعالین بسیاری در گذشته، و یکی از نشانه ها و افتخارات تمدن امروزی ما است به تمام کنشگران و دوستداران حقوق بشر شادباش میگوییم.

ما توجه تمام مدافعان حقوق بشر در جهان را به وضعیت اسف انگیز و بحرانی اسیران سیاسی در ایران، بخصوص به وضع وخیم ده ها هزار اسیر انقلاب بزرگ »زن، زندگی، آزادی» جلب میکنیم. این دسته ازاسیران، اغلب دختران و پسران جوانی هستند که درهنگام برگزاری اعتراضات مسالمت آمیز بطور غیر قانونی در طی سه ماه گذشته دستگیر شده و هم اکنون حکومت ستمگر و سفاک اسلامی روزانه شدیدترین، وحشی ترین و کثیف ترین شکنجه های قرون وسطائی را در زندان ها بر آنها روا می دارد. این رژیم جنایتکار و کودک کش برای ارعاب بیشتر سایرین و ایجاد وحشت در جامعه و درهم شکستن رستاخیز « زن، زندگی، آزادی» برخی از این جوانان اسیر را در حال حاضر در بی دادگاههای فرمایشی خود در پشت درهای بسته محاکمه کرده و برای آنها به سرعت حکم اعدام صادر میکند.

ما دست دوستی و همکاری به تمام گروههای سیاسی مخالف حکومت اسلامی دراز کرده و صمیمانه دعوت میکنیم که در این دوران سرنوشت ساز اختلافات سیاسی و ایدئولوژیک را کنار گذاشته و با همبستگی و یاری همدیگر حکومت کثیف و فاسد اسلامی را سرنگون سازیم.

ضمن پشتیبانی محکم خود از خیزش مردم ایران بر علیه ظلم و ستم ملایان از تمام سازمانها و نهادهای حقوق بشری در جهان انتظار داریم که چشم خود را بر این جنایاتی که مایه ننگ دنیای متمدن امروزاست نبندند و نهایت سعی خود را، به هر طریقی که مناسب میدانند بعمل آورده تا رژیم سفاک و وحشی ملاها در ایران را به وظایف انسانی خود در قبال این اسیران وادار نمایند.


۱۱ دسامبر ۲۰۲۲


امضا کنندگان:
ایران چنج
جبهه ملی ایران (برونمرز)
جنبش سکولار دموکراسی ایران
جمیت سوسیال دموکراسی برای ایران
حزب مشروطه ایران (لیبرال دموکرات)
سازمان برونمرزی حزب پان ایرانیست
کوشندگان اتحاد مردمان ایران برای دموکراسی
نهاد مردمی

 

 نوشته های هم میهنان که در این تارنما منتشر می شوند، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع نهاد مردمی را منعکس نمی‌کنند

 

 

 طناب دار - توماج

 

ايران مينو سرشت - شيفته 

عضویت در نهاد مردمی

عضویت هم میهنان و افراد در نهاد مردمی به دو صورت پشتیبانان حقیقی برای ساکنین خارج کشور و یا پشتیبانان مستعار برای هم میهنان ساکن در ایران  می باشد.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

تولیدات نهاد مردمی

در دفتر روابط عمومی نهاد مردمی، در بخش تولیدات با همکاری گروه محتوا و گروه نویسندگان کلیپ هائی برپایه اخبار روز و رویدادهای مربوط به ایران تهیه می شود که در شبکه های مجازی نهاد مردمی شامل فیسبوک، یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام منتشر می شوند.
برای بازدید و یا اشتراک در شبکه های مجازی نهاد مردمی روی لوگوهای زیر کلیک نمائید