هم میهنان گرامی

قتل مهسا (ژینا) امینی جنایت عریان دیگری همچون هزاران هزار جنایتی است که توسط  نظام جمهوری اسلامی برعلیه زنان ایران صورت گرفت. اکنون سراسر ایران از این جنایت هولناک خشمگین و ملتهب است.

ما بخشی از اپوزیسیون خارج از کشور همدردی خود را با هم میهنان گرامی بویژه خانواده داغدار مهسا (ژینا) امینی اعلام نموده و از دعوت شاهزاده رضا پهلوی برای ۲ روز عزای سراسری در ایران و نیز هرگونه کنشهای اعتراضی همچون اعتصابات، اعتراضات و تعطیل عمومی در هر نقطه ایران بر علیه جنایتکاران نظام جمهوری اسلامی، پشتیبانی میکنیم.

همچنین از تمامی احزاب ، سازمانها و گروهای اپوزیسیون دعوت میکنیم که به هر وسیله ای که میتوانند صدای اعتراضات گسترده  خود را در سطح بین المللی بر علیه نظام  جنایت پیشه جمهوری اسلامی  به گوش جامعه بین‌المللی رسانده تا این رژیم ارتجاعی و جنایتکار هرچه بی آبرو تر و منزوی گردد.

سرنگون باد نظام جهل و جنایت جمهوری اسلامی

 

امضا کنندگان:

انجمن اتحاد برای آغازی نو

ایران چنج

حزب سکولار دمکرات ایرانیان

حزب مشروطه ایران (لیبرال دمکرات)

سازمان برونمرزی حزب پان ایرانیست

فرشگرد

کوشندگان اتحاد مردمان ایران برای دموکراسی

نهاد مردمی

 نوشته های هم میهنان که در این تارنما منتشر می شوند، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع نهاد مردمی را منعکس نمی‌کنند

 

 

 طناب دار - توماج

 

ايران مينو سرشت - شيفته 

عضویت در نهاد مردمی

عضویت هم میهنان و افراد در نهاد مردمی به دو صورت پشتیبانان حقیقی برای ساکنین خارج کشور و یا پشتیبانان مستعار برای هم میهنان ساکن در ایران  می باشد.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

تولیدات نهاد مردمی

در دفتر روابط عمومی نهاد مردمی، در بخش تولیدات با همکاری گروه محتوا و گروه نویسندگان کلیپ هائی برپایه اخبار روز و رویدادهای مربوط به ایران تهیه می شود که در شبکه های مجازی نهاد مردمی شامل فیسبوک، یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام منتشر می شوند.
برای بازدید و یا اشتراک در شبکه های مجازی نهاد مردمی روی لوگوهای زیر کلیک نمائید