تلاشهای نظام درمانده و جنایتکار جمهوری اسلامی برای ایجاد تفرقه در میان نیروهای اپوزیسیون


هم میهنان گرامی

اخیرا در برخی از رسانه های مجازی* در اینترنت اطلاعیه ای با عنوان " حمایت ۱۳ تشکل سیاسی از ولیعهدی شاهدخت نور پهلوی" با جعل امضای ۱۳ سازمان منتشر شده که قویا از جانب سازمان های امضا کننده زیر تکذیب میگردد و اعلام میداریم که انتشار اینگونه جعلیات از جانب نیروهای سایبری جمهوری اسلامی است.

ما اینگونه حرکات را تلاشهای مذبوحانه نهادها و عوامل جنایتکار جمهوری اسلامی میدانیم که هدفی جز مُکدر کردن فضای سیاسی بین نیروهای سیاسی اپوزیسیون ندارند.
ما همچنین قویا از انتشاردهندگان این اطلاعیه در سایت های متبوع خود میخواهیم که با اینگونه اخبار و مطالب جعلی برخوردی افشاگرانه و جدی داشته و با انتشار نام فرد یا جریان جاعل خبر، از خوانندگان ومشترکین خود پوزش خواسته و اینگونه حرکات را شدیدا محکوم نمایند و آنرا در راستای اهداف جنایتکارانه جمهوری اسلامی بدانند.

*سایت هایی که تاکنون به نشر اینگونه اکاذیب پرداخته اند: "تریبون زمانه ( از رادیو زمانه)" ، "سایت بالاترین" ، یک کانال در یوتیوب با نام "آرمان ایرانی" و نیز در برخی از صفحات فیس بوک.

ششم سپتامبر ۲۰۲۲

امضا کنندگان:
انجمن اتحاد برای آغاز نو
ایران چنج
جبهه ملی ایران (برونمرز)
جمعیت سوسیال دموکراسی برای ایران
جنبش سکولار دموکراسی ایران
حزب سکولار دموکرات ایرانیان
حزب مشروطه ایران (لیبرال- دموکرات)
کوشندگان اتحاد مردمان ایران برای دموکراسی
نهاد مردمی

 

 نوشته های هم میهنان که در این تارنما منتشر می شوند، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع نهاد مردمی را منعکس نمی‌کنند

 

 

 طناب دار - توماج

 

ايران مينو سرشت - شيفته 

عضویت در نهاد مردمی

عضویت هم میهنان و افراد در نهاد مردمی به دو صورت پشتیبانان حقیقی برای ساکنین خارج کشور و یا پشتیبانان مستعار برای هم میهنان ساکن در ایران  می باشد.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

تولیدات نهاد مردمی

در دفتر روابط عمومی نهاد مردمی، در بخش تولیدات با همکاری گروه محتوا و گروه نویسندگان کلیپ هائی برپایه اخبار روز و رویدادهای مربوط به ایران تهیه می شود که در شبکه های مجازی نهاد مردمی شامل فیسبوک، یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام منتشر می شوند.
برای بازدید و یا اشتراک در شبکه های مجازی نهاد مردمی روی لوگوهای زیر کلیک نمائید