بی خردی و بی عملی کشورهای دمکراتیک جهان در برابر لشکر کشی روسیه به مرزهای اوکراین و اعلام استقلال دو استان شرقی این کشور و به رسمیت شناختن استقلال آنان از سوی روسیه ، مشوقی بود برای جنایتکاری ، که رهبری کرملین را در دست دارد ، تا به اوکراین حمله کند.

بمباران و موشک باران مناطق مسکونی اکراین نشان داد که پوتین نیز همانند هیتلر، دیوانه ی قدرت طلبی است که برای پیروزی، حاضر به زیرپاگذاری همه ی مرزهای انسانیت و تمامی قوانین بین المللی می باشد.

علیرغم توجیه برخی از چپگرا ها و روسوفیل های ایرانی که در پی توجیه این یورش و کشتار نیروهای روسیه در خاک اکراین هستند، ملت آزادیخواه ایران با تظاهرات خود علیه این لشکر کشی روسیه نشان داد که با هوشیاری هرگونه حرکت های غیرانسانی از سوی آدمکشان داخلی و خارجی را محکوم می کند.

نهاد مردمی حمله روسیه به رهبری پوتین جنایتکار به اکراين و کشتار مردم آن کشور را به شدت محکوم می کند و امیدوار است کشورهای دمکراتیک جهان با اتحاد عمل و تصمیمات موثر به این جنگ خانمانسوز و خونین خاتمه داده و صلح و آرامش را به منطقه بازگردانند.


۲۸ فوریه ۲۰۲۲
نهاد مردمی

 نوشته های هم میهنان که در این تارنما منتشر می شوند، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع نهاد مردمی را منعکس نمی‌کنند

 

 

 طناب دار - توماج

 

ايران مينو سرشت - شيفته 

عضویت در نهاد مردمی

عضویت هم میهنان و افراد در نهاد مردمی به دو صورت پشتیبانان حقیقی برای ساکنین خارج کشور و یا پشتیبانان مستعار برای هم میهنان ساکن در ایران  می باشد.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

تولیدات نهاد مردمی

در دفتر روابط عمومی نهاد مردمی، در بخش تولیدات با همکاری گروه محتوا و گروه نویسندگان کلیپ هائی برپایه اخبار روز و رویدادهای مربوط به ایران تهیه می شود که در شبکه های مجازی نهاد مردمی شامل فیسبوک، یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام منتشر می شوند.
برای بازدید و یا اشتراک در شبکه های مجازی نهاد مردمی روی لوگوهای زیر کلیک نمائید