با افتخار به آگاهی ملت بزرگ ایران بویژه همراهان گرامی مسابقه جهانی ایران فریدام آیدل میرسانیم، علیاحضرت شهبانو فرح پهلوی طی نامه‌ای امیدبخش این مسابقه را مورد لطف و عنایت خود قرار داده و نهاد مردمی مراتب سپاس بیکران خود را از آن والا مقام ارجمند که همواره در راستای اعتلای فرهنگ و هنر ایران زمین بطور خستگی ناپذیر تلاش نموده اند، اعلام میدارد.
متن نامه بدین شرح است:

۱۰بهمن ۲۵۸۰شاهنشاهی
آقای دکتر ایمان فروتن،
برگزاری مسابقه جهانی و مجازی »ایران فریدام آیدل» ( Iran Freedom Idol ) برای گزینش بهترین آثار موسیقی که با آرزوی آزادی و رهایی ایران از سیاهی و بیدادگری تنظیم شده اند در شمار برنامه های ستودنی دیگری است که »نهاد مردمی« از تاریخ ۲۲دی ماه ۲۵۸۰ شاهنشاهی با هدف قدرشناسی و تشویق هنرمندان آزاده ایرانی و رساندن صدای آنان به گوش جهانیان آغاز کرده است.
کامیابی بانیان این برنامه، هیات داوران، وهنرمندان عزیز شرکت کننده درمسابقه را آرزو می کنم.
امضا: فرح پهلوی

 

 نوشته های هم میهنان که در این تارنما منتشر می شوند، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع نهاد مردمی را منعکس نمی‌کنند

 

 

 طناب دار - توماج

 

ايران مينو سرشت - شيفته 

عضویت در نهاد مردمی

عضویت هم میهنان و افراد در نهاد مردمی به دو صورت پشتیبانان حقیقی برای ساکنین خارج کشور و یا پشتیبانان مستعار برای هم میهنان ساکن در ایران  می باشد.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

تولیدات نهاد مردمی

در دفتر روابط عمومی نهاد مردمی، در بخش تولیدات با همکاری گروه محتوا و گروه نویسندگان کلیپ هائی برپایه اخبار روز و رویدادهای مربوط به ایران تهیه می شود که در شبکه های مجازی نهاد مردمی شامل فیسبوک، یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام منتشر می شوند.
برای بازدید و یا اشتراک در شبکه های مجازی نهاد مردمی روی لوگوهای زیر کلیک نمائید