آنگاه که به شوق فهم جهان، با گامهای کودکانه سنگفرش پیاده رو و یا آسفالت خیابان را طی میکردیم تا با پدیده‌ای به نام مدرسه آشنا شویم، این معلم بود که چون پیام آوری از جهان مقدس، ما را در مسیر آگاهی راه برد و یادمان داد از آموختن و فکر کردن به آنچه نمی دانیم، نترسیم.
اکنون که قد برافراشته‌ایم و در میدان آگاهی ایستاده‌ایم، چه تلخ است که می بینیم آموزگار مهربانمان در اندوه چهارراه پر خطر فقر، سر در گم است.
چه تلخ است آموزگارمان را پشت میله‌های زندانی می بینیم که استبداد ایجاد کرده است.
از این رو بر ما دانش آموزان دیروز و امروز است که در خیابان، دوشادوش خواسته‌های برحقی که معلمان فریاد میزنند، ما نیز هم فریاد با آنها، متحد شده و حقوق پایمال شده آنها را فریاد بزنیم.
باید بدانیم جامعه بدون معلم، چون شهر در خرافه غرق شده‌ی مردم کور است.
بیدار شویم و به یاری معلمان، در اعتراضات سراسری آنها بپیوندیم.

۲۵ آذر ۱۴۰۰ – ۱۶ دسامبر ۲۰۲۱
نهاد مردمی

 نوشته های هم میهنان که در این تارنما منتشر می شوند، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع نهاد مردمی را منعکس نمی‌کنند

 

 طناب دار - توماج

 

ايران مينو سرشت - شيفته 

عضویت در نهاد مردمی

عضویت هم میهنان و افراد در نهاد مردمی به دو صورت پشتیبانان حقیقی برای ساکنین خارج کشور و یا پشتیبانان مستعار برای هم میهنان ساکن در ایران  می باشد.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

تولیدات نهاد مردمی

در دفتر روابط عمومی نهاد مردمی، در بخش تولیدات با همکاری گروه محتوا و گروه نویسندگان کلیپ هائی برپایه اخبار روز و رویدادهای مربوط به ایران تهیه می شود که در شبکه های مجازی نهاد مردمی شامل فیسبوک، یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام منتشر می شوند.
برای بازدید و یا اشتراک در شبکه های مجازی نهاد مردمی روی لوگوهای زیر کلیک نمائید