هم‌میهن گرامی،

خیزش آبان ۱۳۹۸ نقطه عطفی در مبارزات آزادی خواهانه ملت ایران و نشانه روشنی از گذر ایرانیان از جمهوری اسلامی و همچنین لکه ننگ ابدی در پرونده پربرگ و سیاه سرکوب و کشتار نظام دیکتاتوری اسلامی حاکم بر ایران بود.

رژیم خونخوار جمهوری اسلامی که همواره ضدیت و دشمنی خود را با ملت ایران، به جهانیان ثابت کرده‌ است، در پی اعتراضات به حق مردم بویژه جوانان، برای دستیابی به زندگی شرافتمندانه، با قطع اینترنت به منظور سرپوش نهادن بر جنایات خود، اقدام به قتل عام بی سابقه معترضین نمود، که خود نمود دیگری از عدم پایبندی این فرقه تبهکار، به حقوق بشر و نقض صریح آن است.

بنابر گفته‌های مقامهای دولتی، این اعتراضات در بیش از ۵۰۰ نقطه کشور، در ۲۷ استان رخ داد و برپایه گزارشات موثق دستکم یک هزار و پانصد تن از هم‌میهنانمان و در آن میان ۱۸ کودک و نوجوان، با شلیک مستقیم به قلب و سر جان باختند. افزون برآن بیش از هشت هزار تن دستگیر و زندانی شدند که پس از دو سال از سرنوشت بسیاری از آنان خبری در دست نیست و برخی نیز حتی به اعدام محکوم شدند.

پس از آبان ۹۸ خانواده‌های جانباختگان کشتارهای مداوم جمهوری اسلامی که پیش از انقلاب ویرانگر ۵۷ آغاز و تا هم اکنون نیز ادامه دارد، در یک همبستگی ملی برای دادخواهی گردهم فرا آمدند. ما احزاب و سازمانهای امضا کننده ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های جاویدنامان آبان ۹۸ و محکومیت شدید این جنایت تاریخی، از دادخواهی آنان که اینک جنبه بین المللی نیز پیدا کرده است، و آزادی بی قید و شرط کلیه زندانیانی که با اتهامات ساختگی زیر ستم جمهوری اسلامی قرار گرفته‌اند از هیچ کوششی فروگذاری نخواهیم کرد.

پاینده ایران
پیش بسوی همبستگی ملی
دهم آبان ۱۴۰۰ برابر با یکم نوامبر ۲۰۲۱

احزاب و سازمانها به ترتیب حروف الفبا
• انجمن اتحاد برای آغازی نو
• اندیشکده آوای آزادی
• جبهه ملی ایران - خارج کشور
• جمعیت سوسیال دموکراسی برای ایران
• جنبش سکولار دموکراسی ایران
• حزب سکولار دموکرات ایرانیان
• حزب مشروطه ‏ایران (لیبرال دمکرات)
• سازمان برونمرزی حزب پان ایرانیست
• شبکه فرشگرد
• نهاد مردمی ‏

 نوشته های هم میهنان که در این تارنما منتشر می شوند، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع نهاد مردمی را منعکس نمی‌کنند

 

 طناب دار - توماج

 

ايران مينو سرشت - شيفته 

عضویت در نهاد مردمی

عضویت هم میهنان و افراد در نهاد مردمی به دو صورت پشتیبانان حقیقی برای ساکنین خارج کشور و یا پشتیبانان مستعار برای هم میهنان ساکن در ایران  می باشد.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

تولیدات نهاد مردمی

در دفتر روابط عمومی نهاد مردمی، در بخش تولیدات با همکاری گروه محتوا و گروه نویسندگان کلیپ هائی برپایه اخبار روز و رویدادهای مربوط به ایران تهیه می شود که در شبکه های مجازی نهاد مردمی شامل فیسبوک، یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام منتشر می شوند.
برای بازدید و یا اشتراک در شبکه های مجازی نهاد مردمی روی لوگوهای زیر کلیک نمائید