چهارم اوت ۲۰۲۱
به : جناب آقای ژوزف بورل
موضوع: فرستادن نماینده به مراسم تحلیف رئیسی

آقای بورل گرامی

شوربختانه آگاه شدیم که قرار است اتحادیه اروپا یک دیپلمات ارشد خود را برای حضور در مراسم تحلیف ابراهیم رئیسی به ایران بفرستد.

در حالیکه این قصاب خود به کشتار زندانیان سیاسی در ایران اذعان و خواستار جایزه شده است، این تصمیم زشت و شرم آور اتحادیه اروپا نشان می دهد دموکراسی های اروپائی گردآمده در اتحادیه اروپا چگونه با ناقضان حقوق بشر در ایران مماشات می کنند و علیه خواسته های بحق مردم ایران جبهه گیری می نمایند.

نهاد مردمی این اقدام اتحادیه اروپا را بشدت محکوم می نماید و خاطر نشان می سازد که این قبیل اقدامات از ذهن و خاطر مردم ایران زدوده نخواهد شد.

با احترام
دکتر ایمان فروتن
رئیس هیات امنا و مدیر اجرائی نهاد مردمی

رونوشت:
جناب رادوسلاو سیکورسکی
جناب چارلی وایمرز

++++++++++++++++++

August 4, 2021

To: Honorable Josep Borrell
Re.: EU Representative visiting Iran to attend Raissi’s Inauguration

Dear Mr. Borrell,

We are shocked to learn that the European Union plans to send a senior diplomat to the Islamic Republic in Iran to attend the inauguration of Ibrahim Raisi.

While butcher Raisi has himself acknowledged the murder of political prisoners in Iran and has and demanded a reward for it, this shameful decision by the EU to attend Raisi’s inauguration, shows how European democracies in the European Union are appeasing human rights violators in Iran. In fact, EU’s decision on this matter is nothing short of taking a direct stand against the rightful and peaceful demands of the Iranian people.

The New Iran strongly condemns this action by the European Union and notes that actions like this will not be erased from the minds and hearts of the oppressed Iranian people.


Respectfully,
Dr. Iman Foroutan

Chairman of the Board of Trustees and Executive Director
The New IRAN
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

cc:
Honorable Radosław Sikorski 
Honorable Charlie Weimers

 
 نوشته های هم میهنان که در این تارنما منتشر می شوند، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع نهاد مردمی را منعکس نمی‌کنند

 

 طناب دار - توماج

 

ايران مينو سرشت - شيفته 

عضویت در نهاد مردمی

عضویت هم میهنان و افراد در نهاد مردمی به دو صورت پشتیبانان حقیقی برای ساکنین خارج کشور و یا پشتیبانان مستعار برای هم میهنان ساکن در ایران  می باشد.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

تولیدات نهاد مردمی

در دفتر روابط عمومی نهاد مردمی، در بخش تولیدات با همکاری گروه محتوا و گروه نویسندگان کلیپ هائی برپایه اخبار روز و رویدادهای مربوط به ایران تهیه می شود که در شبکه های مجازی نهاد مردمی شامل فیسبوک، یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام منتشر می شوند.
برای بازدید و یا اشتراک در شبکه های مجازی نهاد مردمی روی لوگوهای زیر کلیک نمائید