23 سپتامبر 2020
جناب آقای فواد پاشائی
دبیرکل محترم حزب مشروطه ایران (لیبرال دمکرات)

با درود

انتخاب شایسته جنابعالی به دبیرکلی حزب مشروطه ایران (لیبرال دمکرات) را که نشان از درایت مدبرانه و احساس مسئولیت اعضای محترم آن حزب و لیاقت و شایستگی و تجربیات شما دارد، از سوی نهاد مردمی صمیمانه شادباش می گویم.
بی شک سوابق، تجارب و درایت ارزشمند شما، نوید بخش تلاش های مضاعف در ادامه برنامه های بانو هایده توکلی گرامی برای رهائی ایران از چنگال این فرقه تبهکار اسلامی خواهد بود.

همچنین امیدواریم نهاد مردمی و حزب مشروطه ایران بتوانند در کنارهم در زمینه اجرا و پیش برد پروژه های سرنگونی جمهوری اسلامی گامهای موثری بردارند.


با مهر

ایمان فروتن
رئیس هیات امنا و مدیراجرائی
نهاد مردمی

 

 نوشته های هم میهنان که در این تارنما منتشر می شوند، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع نهاد مردمی را منعکس نمی‌کنند

 

 

 طناب دار - توماج

 

ايران مينو سرشت - شيفته 

عضویت در نهاد مردمی

عضویت هم میهنان و افراد در نهاد مردمی به دو صورت پشتیبانان حقیقی برای ساکنین خارج کشور و یا پشتیبانان مستعار برای هم میهنان ساکن در ایران  می باشد.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

تولیدات نهاد مردمی

در دفتر روابط عمومی نهاد مردمی، در بخش تولیدات با همکاری گروه محتوا و گروه نویسندگان کلیپ هائی برپایه اخبار روز و رویدادهای مربوط به ایران تهیه می شود که در شبکه های مجازی نهاد مردمی شامل فیسبوک، یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام منتشر می شوند.
برای بازدید و یا اشتراک در شبکه های مجازی نهاد مردمی روی لوگوهای زیر کلیک نمائید