خامنه ای که در هر سخنرانی بارها واژه دشمن را بکار میگیرد و میلیاردها دلار برای دفاع از نظام مقدس خود در برابر دشمنان خود ساخته از خزانه مملکت خرج کرده، اینک در برابر کرونا با یک عقب نشینی قهرمانانه به همراه آیت الله ها و حجت الاسلامهای مزدور خود به نقاط خوش آب و هوا فرار کرده اند. کرونا همچون یک لشکر مهاجم دشمن به سرزمین ما تاخته و هرروز جان صدها هم میهنمان را میگیرد. همانگونه که خمینی، صدام را برای حمله به ایران تحریک کرد خامنه ای هم به هنگامی که کرونا در چین شیوع پیدا نموده بود با انتقال چینی های آلوده به کرونا به قم و جلوگیری از قرنطینه این شهر، و ادامه پنهانکاری ها و دروغگوئی های خود و دولت دست نشانده، پیشروی این دشمن نادیده به سراسر کشور را دامن زد.

اینک جنگی تمام عیار در ایران در جریان است. در این جنگ نه ارتش، نه سپاه و بسیج تا دندان مسلح ، نه موشک های دورزن و نقطه زن و نه نیروهای نیابتی در لبنان و عراق و سوریه و یمن توان مقابله با این ویروس که خامنه ای آنرا ویروس کذائی نامیده بود دارند و نه می توانند از خود دفاع نمایند. هزیان گوئی و مهمل بافی های خامنه ای در مورد رد کمکهای پیشنهادی امریکا و ادعای تولید ویروس ویژه ژن ایرانی و حمله جن ها و کمک گرفتن از دعای هفتم صحیفه سجادیه، اوج ناتوانی و استیصال رژیم را در مقابله با این ویروس نشان میدهد.

اما در خط مقدم این جبهه، پزشکان، پرستاران و کادرهای درمانی و لجستیکی بیمارستان ها همچون رزمندگان جان برکف، با ایثار، فداکاری و از خودگذشتگی برای نجات جان هم میهنان تلاش می نمایند. شوربختانه بدلیل کمبود وسایل و تجهیرات پزشکی بویژه پوشش های مناسب در محیط های عفونی و مسری تعدادی از این رزمندگان را از دست داده ایم و با نهایت تاسف و تاثر هرازگاهی در سوگ رزمنده عزیر دیگری شریک می شویم.

ما در نهاد مردمی با اظهار تأسف از جان باختن هم میهنان مبتلابه این ویروس، در برابر فداکاری، ایثارو تلاش شبانه روزی پزشکان ، پرستاران و کادرهای درمانی و لجستیکی مراکز بهداشتی و درمانی کشور سر تعظیم فرود می آوریم و سپاس و قدردانی خود را حضور همه این رزمندگان عزیر تقدیم میداریم.

بی شک ایران عزیر ما این مشکل را با هزینه های زیاد انسانی ناشی از حکومت فرقه تبهکار اسلامی در سرزمینمان پشت سر خواهد گذاشت ولی تاریخ شهادت خواهد داد که چگونه مشتی آخوند متحجر، بی کفایت و بی وطن، دروازه های شهرها را برای هجوم این ویروس مرگبار گشودند و بخش های بزرگی از ماسک و دستکش و مواد ضد عفونی را به لبنان و سوریه و عراق فرستادند و چگونه عده ای اندک در جامعه پزشکی و درمانی کشور با امکاناتی محدود ولی با علم و کاردانی، در این جنگ نابرابر از هم میهنان خود حتی با ایثار جان خود دفاع کردند.

از هم میهنان گرامی درخواست می شود هر آدینه ساعت 9 شب با گشودن پنجره ها و با دست زدن بمدت 1 دقیقه سپاس و قدردانی خود را از تلاش این ایثارگران ابراز نمائیم.


11 فروردین 1399
نهاد مردمی

 نوشته های هم میهنان که در این تارنما منتشر می شوند، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع نهاد مردمی را منعکس نمی‌کنند

 

 

 طناب دار - توماج

 

ايران مينو سرشت - شيفته 

عضویت در نهاد مردمی

عضویت هم میهنان و افراد در نهاد مردمی به دو صورت پشتیبانان حقیقی برای ساکنین خارج کشور و یا پشتیبانان مستعار برای هم میهنان ساکن در ایران  می باشد.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

تولیدات نهاد مردمی

در دفتر روابط عمومی نهاد مردمی، در بخش تولیدات با همکاری گروه محتوا و گروه نویسندگان کلیپ هائی برپایه اخبار روز و رویدادهای مربوط به ایران تهیه می شود که در شبکه های مجازی نهاد مردمی شامل فیسبوک، یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام منتشر می شوند.
برای بازدید و یا اشتراک در شبکه های مجازی نهاد مردمی روی لوگوهای زیر کلیک نمائید