در سوم دیماه 1398 (24 دسامبر 2019)، دو روز پیش از آیین گرامی‌ داشت چهلمین روز جاوید نامان قیام آبان ماه و فراخوان پدر و مادر دلیر زنده یاد پویا بختیاری، باخبر شدیم نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی در ایران، طی یک اقدام غیر انسانی و غیر قانونی، این دو دلاور را به همراه تنی چند از بستگان و هم‌میهنانمان بازداشت کرده‌اند.
واکنش وحشیانه و بازداشت‌های گسترده از سوی حکومت فاسد اسلامی، نشانگر عجز، هراس و واماندگی رژیم در برابر اراده ملت شجاع بوده و اعلان جنگ حاکمان به مردم بپا خواسته می‌باشد.
سازمان‌های هما (همگرائی ملی ایرانیان)، خواهان آزادی فوری و بدون قید و شرط خانواده پویا بختیاری و تمامی زندانیان سیاسی بوده و بازداشت غیر قانونی آنها را شدیدا محکوم می‌نماید.

زمان آن است تا ایرانیان آزادیخواه در هر نقطه از جهان با برپایی آیین‌ بزرگداشت یاد و خاطره جاوید نامان راه آزادی در روز ۵ دی‌، ابراز انزجار خود را از حکومت جنایتکار جمهوری اسلامی نمایان داشته و صدای حق طلبانه هموطنان خود در ایران باشند.

پاینده ایران
زنده باد ملت دلیر ایران
هما (همگرائی ملی ایرانیان)

 نوشته های هم میهنان که در این تارنما منتشر می شوند، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع نهاد مردمی را منعکس نمی‌کنند

 

 

 طناب دار - توماج

 

ايران مينو سرشت - شيفته 

عضویت در نهاد مردمی

عضویت هم میهنان و افراد در نهاد مردمی به دو صورت پشتیبانان حقیقی برای ساکنین خارج کشور و یا پشتیبانان مستعار برای هم میهنان ساکن در ایران  می باشد.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

تولیدات نهاد مردمی

در دفتر روابط عمومی نهاد مردمی، در بخش تولیدات با همکاری گروه محتوا و گروه نویسندگان کلیپ هائی برپایه اخبار روز و رویدادهای مربوط به ایران تهیه می شود که در شبکه های مجازی نهاد مردمی شامل فیسبوک، یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام منتشر می شوند.
برای بازدید و یا اشتراک در شبکه های مجازی نهاد مردمی روی لوگوهای زیر کلیک نمائید