ذخایر مالی جمهوری اسلامی به دلیل تحریمهای هوشمند و فشار حداکثری ایالات متحده امریکا، به نقطه ای رسیده که رهبر و سران قوا را به این اندیشه پلید واداشته که برای ادامه اهداف اسلام گستر و تروریستی خود در مناطق مختلف جهان و تامین حقوق مزدوران حکومت و نیروهای نیابتی در منطقه، با افزایش بدون مقدمه و ناگهانی سه برابری بنزین، اینبار نیز همانند همیشه هزینه‌های ماجراجویی‌های بی فرجام خود را از سفره و جیب مردم ستمدیده تامین نماید.

مردم غارت شده و ستم دیده ایران که با گرانی لحظه ای مایحتاج عمومی فقیرتر و ناتوان تر شده اند، این بار نیز با هوشیاری به بهانه گران شدن بنزین به خیابان ها آمدند ولی بزودی سر مار را هدف قرار داده و باشعار مرگ بر دیکتاتور و آخوند باید گم بشه، کل نظام را نشانه گرفتند. به دستور خامنه ای نیروهای انتظامی ، سپاه ، بسیج و نیروهای ویژه سرکوب سرو سینه هم میهنان مبارز و معترض را هدف گلوله قرار داده و میدهند. اینترنت را قطع می کنند تا از سویی ملت ایران و جهانیان شاهد آدمکشی این حکومت جنایتکار نباشند و از سوی دیگر شرایط سرکوب و کشتار بیشتر معترضان را بدلیل قطع ارتباط، فراهم سازند .
ما در هما "همگرایی ملی ایرانیان" ضمن همدردی با خانواده های عزیز از دست داده، دوشادوش هم‌میهنان دلیر و قهرمان خود با تمام امکانات موجود، ایستاده‌ایم و از دولتهای دمکراتیک جهان خواستاریم که ضمن افزایش فشارهای سیاسی به حکومت در ایران برای توقف کشتار و سرکوب جنایتکارانه و غیرانسانی اعتراضات مدنی ایرانیان، با اقدام عملی در زمینه فراهم نمودن امکانات ارتباط اینترنتی در ایران نیز در کمترین زمان ممکن اقدام نمایند. این کمک به مبارزان آزادیخواه ایران در تاریخ رهایی این کشور از چنگال مافیای تبهکار، فراموش نشده و سپاسگزاری و قدردانی ملت ایران را همواره بهمراه خواهد داشت.

21 نوامبر 2019
با سپاس و احترام
هما "همگرایی ملی ایرانیان"
• حزب سکولار دمکرات ایران
• سازمان فرهنگی، سیاسی ایران پاد
• سازمان برونمرزی حزب پان ایرانیست
• سامانه پادشاهی خواهان ایران
• کنگره رهایی ایران
• ملی گرایان مردم گرا
• نهاد مردمی
• همبستگی ایرانیان اتریش

www.homairan.com             |          این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 نوشته های هم میهنان که در این تارنما منتشر می شوند، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع نهاد مردمی را منعکس نمی‌کنند

 

 

 طناب دار - توماج

 

ايران مينو سرشت - شيفته 

عضویت در نهاد مردمی

عضویت هم میهنان و افراد در نهاد مردمی به دو صورت پشتیبانان حقیقی برای ساکنین خارج کشور و یا پشتیبانان مستعار برای هم میهنان ساکن در ایران  می باشد.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

تولیدات نهاد مردمی

در دفتر روابط عمومی نهاد مردمی، در بخش تولیدات با همکاری گروه محتوا و گروه نویسندگان کلیپ هائی برپایه اخبار روز و رویدادهای مربوط به ایران تهیه می شود که در شبکه های مجازی نهاد مردمی شامل فیسبوک، یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام منتشر می شوند.
برای بازدید و یا اشتراک در شبکه های مجازی نهاد مردمی روی لوگوهای زیر کلیک نمائید