ملت غیور و شجاع ایران

بار دیگر شاهد خروش حق طلبانه و آزادی خواهانه دلیر زنان و مردان ایرانی در جای جای میهن هستیم. شوربختانه در کمتر از ۴۸ ساعت گذشته تعداد زیادی (طبق اخبار رسیده بیش از ۳۰ تن) از فرزندان برومند ایران در راه آزادی کشور بدست نیروهای سرکوبگر رژیم کشته شدند. قلب ما و همدردی ما با یکایک خانواده هایی که در جریان این اعتراضات بحق، عزیزان و فرزندان خود را از دست داده اند همراه است و غم آنان را از صمیم قلب درک میکنیم و برایشان صبر، آرامش و پیروزی آرزو میکنیم و بی شک نام و یاد این فرزندان برومند ایرانزمین همیشه با ما خواهد بود و تا رسیدن به آزادی و نابودی رژیم خونخوار جمهوری اسلامی راه آنان را ادامه خواهیم داد.

ما در هما "همگرایی ملی ایرانیان" دوشادوش هم‌میهنان دلیر و قهرمان خود با تمام امکانات موجود، ایستاده‌ایم و کماکان به مبارزه مسالمت‌ آمیز با حق انکار ناپذیر دفاع از خود معتقد و باورمندیم.

توصیه اکید هما به بدنه نیروهای سرکوبگر که هنوز مهر ایران و ایرانی را در دل دارند این است که به صفوف متحد و یکپارچه مردم بپیوندند و از اسلحه خود جهت دفاع از جان، مال و ناموس ایرانی استفاده کنند و دستان خود را به خون هم‌میهنان آلوده نکنند و تا دیر نشده به آغوش ملت بازگردند.

از هم‌میهنان شجاع و مبارز خود نیز می خواهیم که با هوشیاری مراقب عوامل نفوذی در تجمعات خود باشند و از دادن هرنوع شعار مذهبی جدا خودداری نمایند. عوامل اطلاعاتی در صدد آن هستند تا هدف این اعتراضات گسترده را به حاشیه رانده و دلیل اصلی این اعتراضات را افزایش بهای بنزین نشان دهند و نه مخالفت با اصل نظام.


پاینده ایران
زنده ‌باد مردم دلیر ایران
هما "همگرایی ملی ایرانیان"
یکشنبه ٢٦ آبان ۱۳۹۸ برابر با ١٧ نوامبر ۲۰۱۹

www.homairan.com             |          این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 نوشته های هم میهنان که در این تارنما منتشر می شوند، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع نهاد مردمی را منعکس نمی‌کنند

 

 

 طناب دار - توماج

 

ايران مينو سرشت - شيفته 

عضویت در نهاد مردمی

عضویت هم میهنان و افراد در نهاد مردمی به دو صورت پشتیبانان حقیقی برای ساکنین خارج کشور و یا پشتیبانان مستعار برای هم میهنان ساکن در ایران  می باشد.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

تولیدات نهاد مردمی

در دفتر روابط عمومی نهاد مردمی، در بخش تولیدات با همکاری گروه محتوا و گروه نویسندگان کلیپ هائی برپایه اخبار روز و رویدادهای مربوط به ایران تهیه می شود که در شبکه های مجازی نهاد مردمی شامل فیسبوک، یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام منتشر می شوند.
برای بازدید و یا اشتراک در شبکه های مجازی نهاد مردمی روی لوگوهای زیر کلیک نمائید