همـــا
همگرایی ملی ایرانیان

آگاهینامه

۱۱ مهر ۱۳۹۸ برابر ۳ اکتبر ۲۰۱۹


بنام ایران
پس از ماه ها همکاری چندین تشکل سیاسی با یکدیگر، در تاریخ یکشنبه هفتم مهر ماه ۱۳۹۸ خورشیدی برابر با ۲۹ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی، نخستین نشست رسمی مشترک با حضور نمایندگان تام الاختیار هفت سازمان و حزب که اسامی آنها به ترتیب حروف الفبا در زیر آمده، برگزار و در طول نشست پروتکل های همکاری مشترک بین سازمانها به تصویب تمام شرکت کنندگان رسید .
همچنین در این نشست انتخاب نام این تشکل مورد بررسی قرار گرفت و بنا به پیشنهاد و خواست قلبی شادروان دکتر بیژن کریمی، از بنیان گذاران و امنای نهاد مردمی که سالیان سال در راه رهایی ایران تلاش نمودند و در طول مبارزات خود آرزوی تشکیل یک جبهه همسو بنام "هما" را داشتند، این تشکل به اتفاق آرا نام همگرایی ملی ایرانیان "هما" را برای خود برگزید.


"هما" در ادامه فعالیت های سیاسی خود، با کمال میل از دیگر سازمان های همسو برای همگرایی و همکاری دعوت به عمل میاورد. از سازمان های همسو که مایلند به "هما" بپیوندند، درخواست می شود که از طریق سایت زیر درخواست عضویت نمایند: www.homairan.com 

همگرایی ملی ایرانیان "هما" • سازمان فرهنگی، سیاسی ایران پاد
• سازمان برونمرزی حزب پان ایرانیست
• سامانه پادشاهی خواهان ایران
• حزب سکولار دمکرات ایران
• کنگره رهایی ایران
• ملی گرایان مردم گرا
• نهاد مردمی

 نوشته های هم میهنان که در این تارنما منتشر می شوند، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع نهاد مردمی را منعکس نمی‌کنند

 

 

 طناب دار - توماج

 

ايران مينو سرشت - شيفته 

عضویت در نهاد مردمی

عضویت هم میهنان و افراد در نهاد مردمی به دو صورت پشتیبانان حقیقی برای ساکنین خارج کشور و یا پشتیبانان مستعار برای هم میهنان ساکن در ایران  می باشد.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

تولیدات نهاد مردمی

در دفتر روابط عمومی نهاد مردمی، در بخش تولیدات با همکاری گروه محتوا و گروه نویسندگان کلیپ هائی برپایه اخبار روز و رویدادهای مربوط به ایران تهیه می شود که در شبکه های مجازی نهاد مردمی شامل فیسبوک، یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام منتشر می شوند.
برای بازدید و یا اشتراک در شبکه های مجازی نهاد مردمی روی لوگوهای زیر کلیک نمائید