تلاش های مدنی و بدون خشونت قشر های وسیعی از ملت ایران که طی تظاهرات اعتراضی گسترده و یا مقطعی از دیماه ۱۳۹۶ آغاز و تاکنون ادامه یافته است، حاوی شعارها و درخواست هائی است که مسئولیت مشکلات اقتصادی، معیشتی و مدنی را مستقیما متوجه مقامات عالی جمهوری اسلامی و سیاست هایشان نموده و خط بطلانی بر جناح های حکومتی اعم از اصولگرا و اصلاح طلب کشیده است.

فراخوان های تظاهرات صنفی و یا مدنی کماکان ادامه دارد و حتی تعدادی از هم میهنان مبارز و شجاع به مبارزات اعتراضی فردی روی آورده اند که نوید بخش ورود مبارزات آزادیخواهانه ملت ایران برای رهائی کشور از چنگال فرقه اسلامی و تبهکار حاکم بر ایران، به مرحله ای نوین و اعتلا یافته است.

انتشار بیانه دوم ۱۴ نفر از فعالین مدنی و مبارز درون کشور که طی یک مطالبه فراجناحی و همگانی، خواهان “گذار کامل” و مسالمت آمیز از این رژیم” ایران ویران کن” و ”در آرزوی برخورداری حکومتی دموکراتیک و سکولار بوده که اعلامیه جهانی حقوق بشر سر لوحه مجلس آینده اش برای تدوین و تبیین مدرنترین قانون اساسی عصر حاضر باشد” هستند، ترجمان بخش های زیادی از هدف و ماموریت تعدادی از سازمانهای سیاسی اپوزیسیون خارج کشور نیز بوده که خواهان برگزاری انتخاباتی آزاد برای تعیین نوع نظام سیاسی آینده ایران پس از حذف کلیت این رژیم تبهکار میباشند.

سازمان‌های همسوی زیر ضمن پشتیبانی از این حرکت ملی و فراجناحی از همه هم میهنان آزادیخواه و سازمانهای سیاسی و مدنی همسو درخواست می نماییم که با حمایت از تلاش این فعالان و مبارزان مدنی هرچه سریعتر ایران را از ویرانی، نابودی و تباهی ۴٠ ساله حاکمان اشغالگر ایران رهائی بخشیم.

٢١ ژوئن ٢٠١٩

کنگره رهایی ایران
حزب سکولار دمکرات ایران
سازمان برون مرزی حزب پان ایرانیست
نهاد مردمی

                                

 نوشته های هم میهنان که در این تارنما منتشر می شوند، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع نهاد مردمی را منعکس نمی‌کنند

 

 

 طناب دار - توماج

 

ايران مينو سرشت - شيفته 

عضویت در نهاد مردمی

عضویت هم میهنان و افراد در نهاد مردمی به دو صورت پشتیبانان حقیقی برای ساکنین خارج کشور و یا پشتیبانان مستعار برای هم میهنان ساکن در ایران  می باشد.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

تولیدات نهاد مردمی

در دفتر روابط عمومی نهاد مردمی، در بخش تولیدات با همکاری گروه محتوا و گروه نویسندگان کلیپ هائی برپایه اخبار روز و رویدادهای مربوط به ایران تهیه می شود که در شبکه های مجازی نهاد مردمی شامل فیسبوک، یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام منتشر می شوند.
برای بازدید و یا اشتراک در شبکه های مجازی نهاد مردمی روی لوگوهای زیر کلیک نمائید