فرخ گودرز – در سال ۱۹۷۹ میلادی، پایان موقت سلسله پهلوی بعد از ۲۵۰۰ سال نظام شاهنشاهی، به ملت ایران تحمیل گردید. اسناد موجود بعد از ۴۳ سال ثابت می‌کند که دسیسه جهانی با کمک عده‌ای از ایرانیان خائن و وابسته به سیستمهای جاسوسی بیگانه، فتنه ۱۹۷۹ میلادی را طراحی کرده‌اند.

آنچه رئیس جمهور سابق آمریکا، جیمی کارتر با همکاری انگلیس، آلمان و فرانسه در کنفرانس گوادلوپ در ژانویه ۱۹۷۹ میلادی تصمیم گرفتند، به ضرر منافع ملی‌ ایران و ایرانیان تمام شد! پس از پیروزی فتنه ۱۹۷۹ میلادی، نقض حقوق بشر در ایران برای جوامع بین‌المللی اهمیت ویژه‌ای نداشت، اما در دوران پهلوی بقدری مهم بود که یک عده تروریست و جاسوس بیگانه را به عنوان زندانی سیاسی به جهانیان معرفی کردند!

دشمنی کشورهای نامبرده شده با پادشاه میهن پرست ایران، بر هیچ ایرانی پوشیده نیست. نسل جوان ایرانی جنایات شما را برای آگاهی نسل آینده در تاریخ ثبت خواهد کرد تا کشور عزیزمان، دسیسه طراحی شده توسط بیگانگان را مجددا تجربه نکند!

رژیم جمهوری اسلامی، ایرانیان را بیش از ۴۳ سال با حمایت کشورهایی که آنها را به قدرت رسانده‌اند به گروگان گرفته است اما دنیا برای حفظ منافع اقتصادی خود در مقابل جنایات خامنه‌ای سکوت اختیار کرده است!

رژیم ددمنش جمهوری اسلامی در منطقه خاورمیانه جنگ افروزی کرده و برای گسترش ایدئولوژی ارتجاعی و واپسگرایانه اسلامی خودش، از هیچگونه جنایتی بر علیه بشریت کوتاهی نکرده است.
رژیم جمهوری اسلامی بیش از ۴۳ سال صدها هزار ایرانی دگراندیش را به دلیل مطالبات حقوقی و مدنی و داشتن عقاید مذهبی متفاوت، زندانی، شکنجه و اعدام کرده است.
ارتشیان میهن‌پرست دوران پادشاهی را بدون هیچ مدرکی اعدام کرده‌اند!
در خارج از کشور دست به ترورهای سیستماتیک زده و در امنیت کامل به ایران باز گشته‌اند!
در آبانماه ۲۰۱۹ میلادی چندین هزار ایرانی را به دلیل اعتراضات صلح آمیز، به دستور خامنه‌ای با شلیک گلوله بر قلب و مغز آنها به زندگیشان پایان داده‌اند!

در دیماه ۲۰۲۰ میلادی، ۱۷۶ سرنشین پرواز ۷۵۲ اوکراین را با دو موشک به قتل رسانده‌اند.
قیام‌های دو سال اخیر را در چندین استان ایران با گلوله به مردم پاسخ داده‌اند، اما جوامع بین‌المللی همه این جنایات را نه تنها در رسانه‌ها پوشش ندادند بلکه در حال مذاکره با رژیمی بودند که هیچگونه مشروعیتی نداشته و جزو منفورترین رژیم‌های جهان می‌باشد!

ملت شریف و مظلوم ایران از سیاست‌های دوگانه و ضد بشری جوامع بین‌المللی بسیار خشمگین و عصبانی می‌باشد و بیشتر از این صبر و تحمل و سکوت نخواهد کرد.

ملت شریف ایران همانند جمهوری اسلامی دست به ترور نخواهد زد ولی یقینا اقدامات قانونی را بر علیه سکوت جوامع بین‌المللی شروع خواهد کرد. حمایت از رژیم جنایتکار جمهوری اسلامی که هیچگونه مشروعیتی ندارد، شریک جرم محسوب شده و باید روزی پاسخگوی جنایات خود به مردم ایران باشید.

ملت ایران از سازمان ملل و جوامع بین‌المللی سال‌ها درخواست کرده است که دست از حمایت جمهوری اسلامی بردارید، اما هر دفعه پشت به ملت ایران کرده و دستان خود را در دست خونین خامنه‌ای گذاشته‌اید! مگر خون جورج فلوید از خون صدها هزار ایرانی رنگین‌تر است که جوامع بین‌المللی و رسانه‌ها چندین هفته توجه دنیا را به یک فرد متمرکز کردند؟!

همانگونه که هیتلر لکه ننگی در تاریخ آلمان از خود بجا گذاشته است، تمامی کشورهایی که در فتنه ۱۹۷۹ میلادی نقش داشته و پس از آن جمهوری اسلامی را حمایت کرده‌اند، لکه ننگین‌تری را در تاریخ از خود بجا خواهند گذاشت!

ایرانیان تحمل ظلم بیشتر از این را ندارند که توسط رژیم جمهوری اسلامی بر آنها اعمال میگردد. ما ملت ایران با تمدن چند هزار ساله شاهنشاهی خواستار بازگشت پادشاه قانونی‌ ایران طبق قانون اساسی‌ مشروطه کشورمان هستیم! تا کی می‌خواهید به خواسته مردم ایران پشت کرده و پادشاه قانونی ایران را در تبعید نگاه دارید؟ !آنچه بر سر پدر و پدربزرگ ایشان آورده‌اید کافی نیست و می‌خواهید لکه ننگی به تاریخ خود اضافه کنید؟!

همانگونه که خمینی ناشناس را در ۴۴ سال گذشته به جهانیان معرفی کردید و از چهره او فرشته و شاه ایران دیو ساختید، باید هم‌اکنون به خواسته مردم ایران احترام گذاشته و رژیم ددمنش جمهوری اسلامی را که خودتان به قدرت رسانده‌اید ، آنرا نیز با حمایت از مردم ایران سرنگون کنید. بدین منظور ملت ایران راهکارهای موثری را در زیر اعلام می‌کند:

۱ -نا مشروع شناختن رژیم جمهوری اسلامی
۲ -بستن سفارتخانه‌های ایران و اخراج دیپلمات‌های حامی‌ تروریست
۳ -تحریم ارگان‌های تروریستی جمهوری اسلامی و خارج نکردن سپاه پاسداران از لیست تروریستی
۴ -توقیف پول‌های مسروقه ایرانیان و دستگیری سارقان ایرانی‌ که در کانادا، آمریکا، اروپا و استرالیا تحت محافظت حامیان جمهوری اسلامی به زندگی لاکچری خود ادامه می‌دهند. این سرمایه ملت ایران است که در کشور شما سرمایه‌‌گذاری شده است! شما در این زمینه همچنین شریک جرم هستید. این پولها را توقیف کرده و به ایرانیانی بدهید که برای آزادی خود در حال اعتصاب هستند!
۵ – مجازات خامنه‌ای و جنایتکاران زیردست او در دادگاهای بین‌المللی
۶ – تعهد بر ایجاد امنیت در داخل و مرزهای ایران توسط نیروهای نظامی سازمان ملل پس از فروپاشی رژیم جمهوری اسلامی

در پایان، چنانچه به خواسته‌های ذکر شده در بالا احترام گذاشته و همه بندهای آنرا اجرا کردید، ملت ایران طرح شکایت خود را از جوامع بین‌المللی مجددا مورد بررسی قرار خواهد داد.

پاینده ایران
پاینده خاندان ایرانساز پهلوی
جاوید شاه

 نوشته های هم میهنان که در این تارنما منتشر می شوند، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع نهاد مردمی را منعکس نمی‌کنند

 

 طناب دار - توماج

 

ايران مينو سرشت - شيفته 

عضویت در نهاد مردمی

عضویت هم میهنان و افراد در نهاد مردمی به دو صورت پشتیبانان حقیقی برای ساکنین خارج کشور و یا پشتیبانان مستعار برای هم میهنان ساکن در ایران  می باشد.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

تولیدات نهاد مردمی

در دفتر روابط عمومی نهاد مردمی، در بخش تولیدات با همکاری گروه محتوا و گروه نویسندگان کلیپ هائی برپایه اخبار روز و رویدادهای مربوط به ایران تهیه می شود که در شبکه های مجازی نهاد مردمی شامل فیسبوک، یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام منتشر می شوند.
برای بازدید و یا اشتراک در شبکه های مجازی نهاد مردمی روی لوگوهای زیر کلیک نمائید