۲۰۲۲ مه ۱۹ -۱۴۰۱ اردیبهشت ۲۹
هم میهنان عزیزم


صدای درد ایران را از گلوی شما میشنوم و این روزها بیش از همیشه میبینم که شمال و جنوب و شرق و غرب این سرزمین، در تشخیص درد و راه درمان آن به هم نزدیکتر شده اند.
جنبش مردم ایران، جنبش زندگی است و همه عاشقان ایران دریافتهاند که فقر و محرومیت از زندگی با هیچ توجیهی در شأن میهن مان نیست.
هر چه بیداد، ستم و ظلم این حکومت بیشتر شده، صدای مردم به هم شبیه تر و اتحادشان عمیق تر شده است.
من از همه هم میهنانم چه در داخل و خارج کشور میخواهم که به این پیام اتحاد پدید آمده، بیندیشند. اگر همه به ایران و عظمت و کرامت مردمش فکر کنیم این بن بست گشوده خواهد شد.


به امید آزادی ایران و پیروزی نور بر تاریکی


فرح پهلوی

 نوشته های هم میهنان که در این تارنما منتشر می شوند، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع نهاد مردمی را منعکس نمی‌کنند

 

 طناب دار - توماج

 

ايران مينو سرشت - شيفته 

عضویت در نهاد مردمی

عضویت هم میهنان و افراد در نهاد مردمی به دو صورت پشتیبانان حقیقی برای ساکنین خارج کشور و یا پشتیبانان مستعار برای هم میهنان ساکن در ایران  می باشد.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

تولیدات نهاد مردمی

در دفتر روابط عمومی نهاد مردمی، در بخش تولیدات با همکاری گروه محتوا و گروه نویسندگان کلیپ هائی برپایه اخبار روز و رویدادهای مربوط به ایران تهیه می شود که در شبکه های مجازی نهاد مردمی شامل فیسبوک، یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام منتشر می شوند.
برای بازدید و یا اشتراک در شبکه های مجازی نهاد مردمی روی لوگوهای زیر کلیک نمائید