سبجان - آیا تا به حال از خود پرسیده‌اید که؛
چرا جامعه به سمت و سوی دو قطبی(دارا و ندار) شدن میرود؟!
چرا موافقان و جیره‌خواران حکومت، همگان از اوضاع راضی‌اند هیچگاه گله و شکایتی از نظام نمیکنند؟!
آیا در ایران یک "هولودومور" در حال وقوع است؟!
هولودومور، (قحطی بزرگ اوکراین) یک قحطی ساختگی توسط جمهوری سوسیالیستی شوروی در سال 1933 بود که منجر به مرگ 10 میلیون انسان بی‌گناه شد!!!
ماجرا از این قرار است که در سال 1932 موج عظیمی از نارضایتی نسبت به عملکرد حکومت کمونیستی در اوکراین به وجود آمده بود.
استالین، دیکتاتور وقت شوروی برای از بین بردن شور انقلابی و تضعیف مردم اوکراین، تصمیم به ایجاد یک قحطی ساختگی و عمدی می‌گیرد.
منشأ این قحطی، "سیاسی" بود نه طبیعی و اجتماعی، بلکه مقصود از آن، ترور و نسل‌کشی مخالفان حکومت توتالیتاریستی بود...!!!
حکومت کمونیستی، در اواخر سال 1932 تصمیم به خروج مخفیانه‌ی تمام مواد غذایی و دارویی از اوکراین کرد و کوشید تا تمام زمین‌های زراعی را با شیوه‌های مختلف از بین ببرد...!!!
تجارت، در اوکراین تقریبا برای عموم ممنوع شد بجز برای دست نشاندگان حکومتی و فرزندان و منسوبین آنها...
و در مقابل اشخاص متمرد به 10 سال حبس محکوم می‌شدند!!!
حتی ذخیره کردن غلات و آذوقه به مثابه دشمنی با حکومت بود...!!!
استالین، البته همه امکانات رفاهی را برای عوامل دست نشانده خود در خفا فراهم کرده بود ولی آنها وظیفه داشتند آن را به عنوان راز از مردم معمولی پنهان کنند...!!!
تمام رسانه ها(روزنامه ها و رادیو تلوزیونها) هم سعی داشتند طبق دستور دیکتاتور، منشاء همه‌ی گرفتاریها را به غرب و دشمنی آنها با نظام سوسیالیستی مرتبط بدانند تا مردم با حکومتهای غربی دشمن شوند...!!!

در تمام سالهای قحطی که مردم با بدترین شرایط معیشتی سر میکردند، نمایندگان رسمی حکومت در ناز و نعمت به سر می‌بردند. با این عمل ناجوانمردانه بیشتر مخالفین سیاسی حکومت بخاطر شرایط پیش آمده از سوی مردم نادان شماتت می‌شدند و آنها را علت وضع بد موجود می‌شناختند...!!!
...آرام آرام استالین تمام مخالفین خود را در کشور از بین برد تا قدرت بلامنازع در اوکراین باشد. بله در زمان قحطی، دست نشاندگان استالین از غذا و داروی کافی بهره‌مند بودند و در عوض به مردم دروغ می‌گفتند که این قحطی به سبب دشمنی غرب است و غرب عامل قحطی و گرسنگی است...!!!
مردم ساده لوح هم باور می‌کردند، به این دلیل که استالین را، به دروغ در رسانه‌ها در حال جنگ با غرب و بدست آوردن رفاه برای مردم بیچاره میدیدند!!!
بدین ترتیب، طیِ یک سال، نیمی از جمعیت اوکراین تلف شدند!!!
"اولنا گونچارک"، یکی از شاهدان عینی می‌گوید:
وقتی قحطی تمام شد، فقط خیانت‌کاران زنده مانده بودند، کشور از میهن‌پرستان تقریبا خالی شده بود!!!
این داستان از زمان دولت احمدی نژاد در جمهوری اسلامی هم با همین شکل و شمايل به شکل گسترده اجرا شد...!!!
مردم را با قحطی و تحریمِ خودخواسته‌ی سرانِ حکومت، به رنج و بدبختی کشاندند و همه در بوق و کرنا کردند که مقصر آمریکا و کشورهای ظالم غربی هستند!!!

برگرفته از وبلاگ ایمایان

 نوشته های هم میهنان که در این تارنما منتشر می شوند، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع نهاد مردمی را منعکس نمی‌کنند

 

 طناب دار - توماج

 

ايران مينو سرشت - شيفته 

عضویت در نهاد مردمی

عضویت هم میهنان و افراد در نهاد مردمی به دو صورت پشتیبانان حقیقی برای ساکنین خارج کشور و یا پشتیبانان مستعار برای هم میهنان ساکن در ایران  می باشد.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

تولیدات نهاد مردمی

در دفتر روابط عمومی نهاد مردمی، در بخش تولیدات با همکاری گروه محتوا و گروه نویسندگان کلیپ هائی برپایه اخبار روز و رویدادهای مربوط به ایران تهیه می شود که در شبکه های مجازی نهاد مردمی شامل فیسبوک، یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام منتشر می شوند.
برای بازدید و یا اشتراک در شبکه های مجازی نهاد مردمی روی لوگوهای زیر کلیک نمائید