عالیجنابان وزیران خارجه:
آمریکا،
آلمان،
بریتانیا،
فرانسه،
چین،
روسیه.


عالیجنابان،

این نامه در ارتباط با مذاکرات جاری شما با نمایندگان جمهوری اسلامی ایران در باره توافق اتمی تقدیمتان می شود.

من محبوبه حسینپور خواهر زنده یاد دکتراردشیر حسینپور یکی از دانشمندان اتمی ایران هستم که در تاریخ 16 ژانویه 2007 بدلیل عدم همکاری با برنامه غنی سازی اورانیوم با غلظت بالا، د رخانه سازمانی خود در محوطه دانشگاه شیراز، توسط ماموران سرویس مخفی رژیم ایران بقتل رسید و هرگز هیچ متهمی در این ارتباط دستگیر نشد.
حدود 12 سال پیش از این جنایت، دکترمحمدرضا سعادت، دانشمند اتمی، دانشیار و استاد راهنمای دکتر حسین پور در دانشگاه شیرازهم به همین شیوه و بدلیل عدم همکاری در برنامه اتمی جمهوری اسلامی در منزلش در شیراز بقتل رسید و قاتل یا قاتلان او نیز پیدا نشدند!
این هر دو قتل براساس شواهد موجود بوسیله ماموران حکومت اسلامی انجام شد اگرچه هیچ نهادی و هیچ مقامی در ایران مسئولیت این قتلهای فجیع را برعهده نگرفتند ولی اتهامات را متوجه دولت اسرائیل کردند. برادر من دکتر حسینپور، همواره از فشارهای ماموران دولت جمهوری اسلامی و از اصرار ممتد آنان جهت همکاری در برنامه غنی سازی اورانیوم با غلظت بالا شکایت می کرد.

من با اتکا به اطلاعات شخصی، براساس گفته های برادرم در باره برنامه و هدف رژیم ایران جهت دستیابی به سلاح مرگبار اتمی، موارد زیر را باطلاع شما می رسانم:

1- دکتر محمد رضا سعادت، استاد راهنمای تز فوق لیسانس برادرم اردشیر حسینپور بود و یکسال پیش از ترورش، با یکدیگر مناسبات و مشاوره های علمی بسیاری داشتند و در جریان این مناسبات بود که این دانشجوی مورد اعتماد خود را در جریان فشارهایی قرار می داد که از سوی حکومت بر او اعمال می شد.
2- از سال 2004 فشار مقامات امنیتی رژیم به دکتر حسینپور برای همکاری در برنامه غنی سازی اورانیوم با غلظت بالا شروع شد. به او وعده ها و مشوقهای جذابی را پیشنهاد کردند ولی دکتر حسینپور بمدت سه سال از پذیرش این پیشنهادها خودداری ورزید و سرانجام قربانی سوء قصد و ترور جمهوری اسلامی واقع شد.

3- تردیدی نیست که برنامه غنی سازی جمهوری اسلامی و سایر تلاش هایش در این زمینه صرفا جهت دستیابی به سلاح اتمی است و کوششهای دولت های متبوع شما نیز با هدف جلوگیری از گسترش این سلاح مخرب صورت می گیرد بویژه آنکه جمهوری اسلامی نشان داده که دولتی غیرمسئول و ایدئولوژیک می باشد و مسلح شدن آن به سلاح هسته ای می تواند پیآمدهای فاجعه بار با ابعاد جهانی داشته باشد.

با توجه با دلائل مختصر بالا و بنام بشریت از شما تقاضا دارم که به رژیمی که از بدو تاسیس همواره به جنگ و کشتار و ایجاد ناآرامی در سطوح گسترده مشغول بوده، اطمینان نکنید و از مردم بستوه آمده ایران پشتیبانی کنید تا دولتی معقول و پایبند به اصول احترام متقابل بین المللی را جانشین رژیم تبهکار کنونی سازند.
علاوه براین، من آماده ام تا در صورت لزوم، داوطلبانه جزئیات بیشتر از اطلاعات شخصی را ارائه دهم.

در پایان، ضمن سپاسگزاری از توجه شما به متن این نامه، برای شما سالی سرشار از شادی و صلح در 2022 آرزو می کنم.

با احترام،

محبوبه حسینپور

لس آنجلس، کالیفرنیا – آیالات متحده آمریکا
10 ژانویه 2022

 

 
زنده یاد دکتر محمدرضا سعادت، دانشمند اتمی و دانشیار فیزیک دانشگاه شیراز در 17 اوت 1995 توسط ماموران جمهوری اسلامی در خانه سازمانی خود ترور شد.   زنده یاد دکتر اردشیر حسین پور، دانشمند اتمی و دانشیار فیزیک دانشگاه شیراز در 16 ژانویه 2007 در 44 سالگی توسط ماموران جمهوری اسلامی در خانه سازمانی خود ترور شد.

 

بازدید کننده گرامی، نوشته هایی که از هم میهنان در این تارنما منتشر می شوند، در راستای آگاهی رسانی و باور و احترام به آزادی اندیشه و بازتاب آزاد آن است و نویسندگان شخصا مسئول نظرات و نوشته های خود هستند. دیدگاه‌ ها و اندیشه های ابراز شده در این نوشته ها، لزوما سیاست یا مواضع نهاد مردمی را منعکس نمی‌کنند.

 ممد نبودی ببینی ... اگر بودی چه میدیدی؟

 پیام هنرمند گرامی مرتضی برجسته

 


مرتضی برجسته، خواننده و آهنگساز ایرانی با انتشار پیامی ویدئویی، خواستار حمایت هنرمندان، ورزشکاران و چهره‌های شاخص ایرانی از مردم شد.
همکاران، هنرمندان، ورزشکاران و نویسندگان، مردم امروز به ما احتیاج دارند، حتی با ارسال یک پیام کوچک، دل آنها را شاد کنید.
هنرمندان عزیز و کسانی که در خارج از کشور هستید، کاری کنید که مردم متوجه شوند که در کنار آنها قرار دارید و از ارسال یک پیام کوتاه برای مردم دریغ نکنید.

 

 

زایمان تنگدستان در ایرانِ امروز


سیاست‌های ناکارآمد و خرابکارانه جمهوری اسلامی به کجا انجامیده؟! تشویق مردم تنگدست با تطمیع و قول زمین و خانه و یارانه برای بارداری و داشتن فرزند بیشتر، چه به بار آورده؟! رها شدن نوزادان در کوچه و خیابان و سطل زباله؟! یا کودکانی که به بیگاری و گدایی و تأمین معیشت از سطل‌های زباله مشغولند؟!   برگرفته از کیهان لندن

عضویت در نهاد مردمی

عضویت هم میهنان و افراد در نهاد مردمی به دو صورت پشتیبانان حقیقی برای ساکنین خارج کشور و یا پشتیبانان مستعار برای هم میهنان ساکن در ایران  می باشد.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

تولیدات نهاد مردمی

در دفتر روابط عمومی نهاد مردمی، در بخش تولیدات با همکاری گروه محتوا و گروه نویسندگان کلیپ هائی برپایه اخبار روز و رویدادهای مربوط به ایران تهیه می شود که در شبکه های مجازی نهاد مردمی شامل فیسبوک، یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام منتشر می شوند.
برای بازدید و یا اشتراک در شبکه های مجازی نهاد مردمی روی لوگوهای زیر کلیک نمائید