جهان در مقابل بمب اتم خامنه ای همصدا می‌شود!
نماینده حکومت ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی روز پنجشنبه ۱۸ شهریور گفت: هر اقدام غیرسازنده در نشست آینده شورای حکام آژانس باعث اختلال در فرایند مذاکرات توافق هسته‌ای موسوم به برجام در وین پایتخت اتریش خواهد شد. به این ترتیب نماینده حکومت ایران روشن ساخته است خامنه ای تلاش دارد خود مذاکرات را به صورت گروگانی برای افزایش اقدامات برای رسیدن به بمب اتم در آورد.

هشدار آژانس اتمی به حکومت ایران
این درحالی است که آژانس بین المللی انرژی هسته‌ای در تازه‌ترین گزارش خود حکومت تهران را متهم کرده است که به طور جدی فعالیت‌های آژانس و بازرسان را تضعیف کرده است.

در گزارش آژانس اتمی که به اذعان کارشناسان تندترین گزارش در نوع خود بوده است تصریح شده است که: «حکومت ایران هنوز توضیحات لازم در مورد ذرات اورانیوم به دست آمده در سایت‌های اعلام نشده خود را نداده است و حجم اورانیوم حکومت ایران با غنای ۲۰درصد اکنون به ۸۴کیلوگرم و میزان اورانیوم غنی شده آن در سطح ۶۰ درصد به ۱۰ کیلوگرم افرایش یافته است». این گزارش سران کشورهای غربی را به تحرک واداشته است. فرانسه به شدت از موقعیت پرونده اتمی حکومت ایران اظهار نگرانی کرد. آمریکا هشدار داد که داریم به نقطه دست کشیدن از برجام نزدیک می شویم. [خامنه‌ای در سال ۸۲ آماده آزمایش بمب اتمی بود!]

پروژه بمب اتمی حکومت در نقطه تعیین کننده
رسانه‌های بین المللی در هفته جاری گزارش دادند که به دنبال گزارش آژانس، ایالات متحده و اتحادیه اروپا احتمالا هفته آینده در نشست شورای حکام آژانس قطعنامه‌ای انتقادی علیه ایران صادر خواهند کرد.

بلینکن وزیر خارجه آمریکا در یک هشدار صریح به حکومت ایران گفت: «بازگشت به‌تبعیت از برجام، دیگر آن منافعی را که توسط آن توافق به‌دست آمده بود، تأمین نخواهد کرد». هایکو ماس وزیر خارجه آلمان نیز با اشاره به حرف حکومت ایران مبنی بر اینکه ۲ یا ۳ماه دیگر به گفتگوها برخواهند گشت، گفت: این موضع از طرف ما «می‌تواند این‌طور تفسیر شود که در ایران برنامه‌های دیگری در مورد برجام وجود دارد».

 

خامنه ای بر سر دوراهی بمب اتمی
بدین ترتیب به نظر می رسد جهان در حال رسیدن به یک اجماع نظر در مورد برنامه‌ی هسته‌ای حکومت ایران است. این اجماع نظر مبتنی بر این واقعیت است که حکومت خامنه ای تلاش دارد به هر شکل شده به بمب اتمی برسد. حتی دولت کنونی آمریکا که خط مشی او متفاوت از دولت پیشین در بازگشت به برجام بوده است، اکنون دارد به این واقعیت می رسد که به روش‌های معمول و دپیلماتیک این حکومت دست از پروژه بمب سازی بر نمی دارد. [آیا بازگشت به برجام مانع از دسترسی ایران به بمب اتمی میشود؟]

جلسه هفته آتی شورای حکام سمت و سوی رویکرد جهانی را نسبت به برنامه اتمی ایران روشن خواهد ساخت. اگر غرب به این باور رسیده باشد که خامنه ای نمی‌خواهد و نمی‌تواند از پروژه بمب اتمی دست بردارد، در آن صورت پرونده مجددا به شورای امنیت بازخواهد گشت. در آن صورت پرونده هسته‌ای خامنه‌ای ذیل بند هفتم منشور ملل متحد قرار خواهد گرفت.

حالا این خامنه ای است که باید انتخاب کند. یا بی‌کله پروژه بمب سازی را ادامه بدهد و قیمت سرشاخ شدن با جامعه جهانی را بپردازد و یا به رویای بمب اتمی پایان بدهد و به عقب نشینی مفتضحانه تن بدهد. در هر دو حالت این مردم به جان آمده ایران هستند که ضربه نهایی را بر پیکر فرتوت و رو به زوال ولایت فقیه وارد خواهند کرد.

برگرفته از ایران آزادی

بازدید کننده گرامی، نوشته هایی که از هم میهنان در این تارنما منتشر می شوند، در راستای آگاهی رسانی و باور و احترام به آزادی اندیشه و بازتاب آزاد آن است و نویسندگان شخصا مسئول نظرات و نوشته های خود هستند. دیدگاه‌ ها و اندیشه های ابراز شده در این مطالب، لزوما سیاست یا مواضع نهاد مردمی را منعکس نمی‌کنند.

عضویت در نهاد مردمی

عضویت هم میهنان و افراد در نهاد مردمی به دو صورت پشتیبانان حقیقی برای ساکنین خارج کشور و یا پشتیبانان مستعار برای هم میهنان ساکن در ایران  می باشد.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

تولیدات نهاد مردمی

در دفتر روابط عمومی نهاد مردمی، بخش تولیدات با همکاری گروه محتوا و گروه نویسندگان کلیپ هائی برپایه اخبار روز و رویدادهای مربوط به ایران تهیه می شود که در شبکه های مجازی نهاد مردمی شامل فیسبوک، یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام منتشر می شوند.
کلیپ های ایران چه خبر بطور روزانه تهیه و منتشر می شوند
برای بازدید و یا اشتراک در شبکه های مجازی نهاد مردمی روی لوگوهای زیر کلیک نمائید

Image4.jpg

نه به

قراردادها و

موافقنامه ها

با 

روسیه و

چین

چین و

روسیه

می باید

ایران را

ترک کنند

   
 سرزمینمان ایران  مبارزات ملت ایران آرشیو سیمای نهاد مردمی