گویا این مصاحبه یکسال پیش صورت گرفته باشد . چرا و برای چه در آستانه انتخابات آن را آفتابی کرده اند ؟
بسیار ی از گمانه زنیها را در انسان بیدار میکند : بطور مثال میتوان حدس زد که در آستانه انتخابات حیله و حقه بازی آخوندی بکار گرفته شده باشد تا بلکه جمعی از نا آگاهان را فریب داده به رای دادن گرد آورند و بدین صورت جنایات و غارتگریهای خود را تا حد ممکن مشروعیت بخشند
.نظر بسیار کوتاهی به بعضی از نکات مصاحبه نخست اینکه ظریف تکرارن میگوید روسیه هیچگاه مایل نبود برجام صورت بگیرد و بعد از صورت گرفتن آن هم کوشش میکرد دولت را زیر فشار قرار بدهد تا مواد برجام را بصورتیکه در آن قید شده است رعایت ننماید در جواب خبرنگار که گفت مگر دولت بازیچه ای در دست روسها بود جواب میدهد نه « میدان » را باید در نظر گرفت دیپلماسیهای من هم فدای خواسته های « میدان » میگردید میدان همه کاره بود و هیچ یک از اعضای دولت اجازه نداشت خواسته های « میدان » را نقد کند دولت و اعضای آن بدون اجازه « میدان » کاری نمیتوانست انجام دهد هر جائیکه خبر نگاراز سهل انگاری و خارج رفتن کنترل امور از دست دولت و خود مختاری سر داران سپاه و سر کوب و کشتار معترضین سوآلی مطرح میکرد ظریف « میدان »را مقصر میدانست و دولت را از همه ی افساد پاک و بی تقصیر نشان میداد.
چرا روسیه درجنگ سوریه از پایگاههای هوائی ایران استفاده میکند در حالیکه خود پایگاه بسیار مجهزی در مدیترانه دارد که خیلی نزدیکتر از پایگاههای ایران به میدان جنگ میباشد

.و آیا دولت و یا مجلس اجازه ی آن را صادر کرده که یک کشور خارجی از سر زمین ایران عملیات جنگی در کشور خارجی دیگر انجام دهد ؟ جواب نه « میدان » اجازه داده است .چرا حاج قاسم بدون اجازه ی دولت سر باز به سوریه اعزام میکرد . چرا حاج قاسم بدون اجازه وزارت خارجه برای گفتگو با پوتین به مسکو سفر کرد؟ چرا حاج قاسم بدون اجازه ی دولت و بر خلاف مواد برجام از ایران ایر ( هواپیمائی ملی ) برای ارسال مهمات بسوریه استفاده میکرد وبسیا ری از این قبیل چرا ها. جوابش دستور « میدان » از زبان ظریف شنیده میشد وتأکید میکرد دولت در آن هیچ دخالتی نداشت و ندارد .....
« میدان » کیست که تمام امور و اعمال کشوری و لشگری بدستور او انجام میگیرد ؟ دولت چکاره است ؟ هر فرد معمولی منظور ظریف را درک میکند که « میدان » مقام معظم رهبر شخص خامنه ای میباشد که فرمان همه تصمیمها در ید پر کفایت اوست دولت پادوئی بیش نیست که وظیفه اش فقط گرد آوری پول برای مخارج گروه های نیابتی در سوریه / عراق/ لبنان/ یمن / افریقا و ترورهای درون و برون مرزی و دزدیهای اعضای نظام و بیت رهبری محدود میباشد. شکم های آخوند های مفتخور و بخصوص سرداران سپاه و سرکوب گران معترضین که حفظ نظام را عهده دارند نیز باید سیر و پر گردد. این از وظائف دولت است و به هر وسیله ممکن بود جه آن باید تأمین گردد حتی با فروش قسمتی از خاک ایران!!! ..


با توجه و تامل به این که جناب ظریف درگفتارش اشاره میکند : مردم ایران قهرمان پرستند و اشخاص شجاع و نترس را دوست میدارند دنبال کسانی میروند که شجاعت از خود نشان بدهند با این اظهارات میتوان حدس زد که چون مشاوران دولت وبیت رهبری با تجزیه و تحلیل اوضاع و خصوصیات بعضی از اقشار جامعه و ترس از این که مردم بکلی از رای دادن دوری گزینند دست بدامن حقه بازی و حیله های آخوندی شده باین فکر افتاده اند که با اجازه ی مقام معظم رهبری از ظریف که کاندید ریاست جمهوریست با ترتیب این نوع مصاحبه ها قهرمانسازی نمایند وشاید فراتر از آن پیشنهاد کنند در سخنرانیها و تبلیغات انتخاباتیش شدید تر به فرمانده « میدان » حمله کند تا بدین وسیله در میان قهرمان پرستان شجاع دوست و خوشباوران بیفکر طرفداران بیشتری به او بپیوندند و آراء خود را به پای او بریزند ..
البته پس از پایان انتخابات که بمقصود رسیدند بطوری که شاهد بودیم مانند آخوند خاتمی ، احمدی نژاد و آخوند حسنی بیدرنگ به پابوس مقام عظما رهبر عزیز و عالیقدربشتابند تا آش همان آش و کاسه همان کاسه بماند و سود جویان مفتخور دکانشان بسته نگردد ....
این برآورد بسیارکوتاهیست که اینجانب از مصاحبه جنجالی حضرت ظریف نتیجه گرفته ام
با درو د فراوان به تمام انسانهای پاک و آنهائیکه با فاصله گرفتن از رای دادن، خود را شریک جنایات آخوندی نمی کنند
م. روشنی « سیروس »

 

 

 

 

عضویت در نهاد مردمی

عضویت افراد در نهاد مردمی به سه صورت پشتیبانان حقیقی ، پشتیبانان حقیقی درسایه و یا پشتیبانان مستعار می باشد. هم میهنان ساکن در ایران فقط می توانند به عضویت مستعار نهاد مردمی در آیند.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

تولیدات نهاد مردمی

در دفتر روابط عمومی نهاد مردمی، بخش تولیدات با همکاری گروه محتوا و گروه نویسندگان کلیپ هائی برپایه اخبار روز و رویدادهای مربوط به ایران تهیه می شود که در شبکه های مجازی نهاد مردمی شامل فیسبوک، یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام منتشر می شوند.
کلیپ های ایران چه خبر بطور روزانه تهیه و منتشر می شوند
برای بازدید و یا اشتراک در شبکه های مجازی نهاد مردمی روی لوگوهای زیر کلیک نمائید

Image1.jpg

نه به

قراردادها و

موافقنامه ها

با 

روسیه و

چین

چین و

روسیه

می باید

ایران را

ترک کنند

   
 سرزمینمان ایران  مبارزات ملت ایران آرشیو سیمای نهاد مردمی