به ابتکار مهدی یحیی نژاد مدیر سایت بالاترین راهی برای دریافت اینترنت به صورت افلاین ایجاد شده است که مخاطبین در ایران بدون نیاز به اینترنت و یا رصد شدن توسط دستگاههای اطلاعاتی و امنیتی رژیم می توانند محتویات بسته بندی شده اینترنت را دریافت کنند. برای این دریافت فقط نیاز به یک رسیور معمولی که قابلیت ضبط برنامه های ماهواره را دارد، خواهند داشت. این کار می تواند  در رده یکی از بزرگترین حرکتهای مجازی و اطلاعاتی برای دور زدن سیستم فیلترینگ جمهوری اسلامی باشد. 

 

برای اینکه بدانید توشه چیست به آدرس رسمی به آدرس زیر بروید : 

https://www.toosheh.org/about

برای خواندن راهنمای استفاده از توشه به آدرس زیر بروید : 

https://www.toosheh.org/help

آدرس تلگرام توشه که هر روز درباره محتویات توشه روز صحبت می کنید را در لینک زیر بیابید : 

https://telegram.me/TooshehApp

همچنین می توانید فیلم زیر را مشاهده کنید : 

عضویت در نهاد مردمی

عضویت افراد در نهاد مردمی به سه صورت پشتیبانان حقیقی ، پشتیبانان حقیقی درسایه و یا پشتیبانان مستعار می باشد. هم میهنان ساکن در ایران فقط می توانند به عضویت مستعار نهاد مردمی در آیند.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

 سیمای نهاد مردمی

سیمای نهاد مردمی هر یکشنبه و آدینه در فیس بوک بطور زنده اجرا و همزمان از رادیو نارمک پخش می شود 

یکشنبه ها و آدینه ها این برنامه از ساعت 12 نیمروز غرب امریکا برابر با 21 اروپای مرکزی و 11 و نیم شب ایران آغاز می شود و  برنامه های یکشنبه همزمان از شبکه تلویزیونی اندیشه نیز پخش و در طول هفته بازپخش می شود.

برای بازدید برگه فیس بوک نهاد مردمی اینجا کلیک کنید

Image1.jpg
 سرزمینمان ایران  مبارزات ملت ایران آرشیو سیمای نهاد مردمی