بی توجهی های عمدی، سودجویی ها، ناکارآمدی گردانندگان جمهوری اسلامی،  نه تنها میراث فرهنگی و تاریخی ایرانزمین را گرفتار بحران و نابودی کرده، و نه تنها سبب کم آبی و ویرانی محیط زیست در ایران شده،  بلکه مردمان مناطق مختلف ایران را در خطر ابتلای به بدترین بیماری ها قرار داده است. این سخنان را اگر تا همین چند سال پیش فقط دوستداران و کارشناسان دلسوز می گفتند و «طرفدار امپریالیسم و صیهونیسم» معرفی می شدند، امروزه بیشتر مسئولین دولتی به آن اعتراف می کنند.
امروز ( 12شهریور، 3 سپتامبر)، محمد درویش، یکی از مدیرکل های سازمان محیط زیست به خبرنگاران گفت: «فارس رتبه اول فرونشست زمین در جهان را دارد و ادامه این وضعیت به خطر نابودی تخت جمشید در آینده خواهد رسید.» ایشان همچنین گفته است که: «فارس به دلیل خشک شدن تالاب‌ها در معرض، ریزگردها و سرطان خون  است ... تالاب بختگان که بخت ایران بود امروز به کانون فرسایش بادی تبدیل شده است».

باید توجه داشت که تالاب بختگان به دلیل آبگیری نابخردانه سد سیوند، و با وجود هشدارهای مرتب «بنیاد میراث پاسارگاد» و کارشناسان دلسوز در داخل و خارج ایران سوخت و خشک شد. بلایی که به دلیل سدسازی های بی رویه و حساب نشده بر سر بسیاری از تالاب ها و رودها و دریاچه های ایران آمده است.
کمیته بین المللی پاسارگاد
www.savepasargad.com

عضویت در نهاد مردمی

عضویت افراد در نهاد مردمی به سه صورت پشتیبانان حقیقی ، پشتیبانان حقیقی درسایه و یا پشتیبانان مستعار می باشد. هم میهنان ساکن در ایران فقط می توانند به عضویت مستعار نهاد مردمی در آیند.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

 سیمای نهاد مردمی

سیمای نهاد مردمی هر یکشنبه و آدینه در فیس بوک بطور زنده اجرا و همزمان از رادیو نارمک پخش می شود 

یکشنبه ها و آدینه ها این برنامه از ساعت 12 نیمروز غرب امریکا برابر با 21 اروپای مرکزی و 11 و نیم شب ایران آغاز می شود و  برنامه های یکشنبه همزمان از شبکه تلویزیونی اندیشه نیز پخش و در طول هفته بازپخش می شود.

برای بازدید برگه فیس بوک نهاد مردمی اینجا کلیک کنید

Image3.jpg
 سرزمینمان ایران  مبارزات ملت ایران آرشیو سیمای نهاد مردمی