این عکس های ساخته شده به وسیله ی «ضد انقلاب»، یا «استکبار جهانی» نیست. این عکس ها ساعاتی پیش (دوازدهم دسامبر 2016، دو روز پس از روز جهانی حقوق بشر) در سایت خبرگزاری ایسنا منتشر شده است.

 این است وضعیت بچه های ایران در قرن بیست و یکم و در سرزمینی که دارای بالاترین ثروت های ملی ست.

فرقی نمی کند که چپ باشیم یا راست، جمهوری خواه باشیم یا پادشاهی خواه، اگر ذره ای، بله فقط ذره ای انسانیت در وجودمان باشد ، نمی توانیم در مقابل این فجایع ساکت و بی تفاوت باشیم. سکوت در مقابل این فجایع یعنی همراهی با حکومتی بیدادگر وتماشای نابودی نسلی که پرپرمی شود.


اگر در اپوزیسیون این حکومت قرون وسطایی فعال هستیم، لازم است که به مقامات حقوق بشر، به کنوانسیون های دفاع از کودکان، و به هر کجایی که قبول داریم نامه اعتراض بنویسیم. با زبان کشورهایی که در آن زندگی می کنیم به نمایندگان و مقامات دولتی آن ها بنویسیم که با چنین حکومتی سازش کردن یعنی به زیر پا گذاشتن رسمی کرامت انسان.


چقدر با خودمان حرف بزنیم، چقدر برای خودمان جلسه و کنفرانس بگذاریم، چقدر در فیس بوک و توئیتر برای خودمان بنویسم و آه بکشیم.  آیا وقتش نرسیده که صدای مردمان رنج دیده ایران را با هر نوع امکانی که داریم به گوش مردمان جهان برسانیم.  
عکس ها از مدارس! استان بویراحمد و کهگیلویه.


از فیس بوک شکوه میرزادگی

عضویت در نهاد مردمی

عضویت افراد در نهاد مردمی به سه صورت پشتیبانان حقیقی ، پشتیبانان حقیقی درسایه و یا پشتیبانان مستعار می باشد. هم میهنان ساکن در ایران فقط می توانند به عضویت مستعار نهاد مردمی در آیند.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

 سیمای نهاد مردمی

سیمای نهاد مردمی هر یکشنبه و آدینه در فیس بوک بطور زنده اجرا و همزمان از رادیو نارمک پخش می شود 

یکشنبه ها و آدینه ها این برنامه از ساعت 12 نیمروز غرب امریکا برابر با 21 اروپای مرکزی و 11 و نیم شب ایران آغاز می شود و  برنامه های یکشنبه همزمان از شبکه تلویزیونی اندیشه نیز پخش و در طول هفته بازپخش می شود.

برای بازدید برگه فیس بوک نهاد مردمی اینجا کلیک کنید

Image3.jpg
 سرزمینمان ایران  مبارزات ملت ایران آرشیو سیمای نهاد مردمی