ایران در هفته‌های اخیر شاهد تحولات بسیاری بوده است که وظایف حساسی را بر عهده نیروها و شخصیت‌های سیاسی مخالف نظام کنونی، چه در داخل کشور و چه خارج از مرزها، گذاشته است. خیزش مردمی دی‌ماه، نافرمانی مدنی زنان علیه حجاب اجباری، اعتراض‌ها و تجمعات کارگران و کارمندان و مزدبگیران، و مقاومت دراویش گنابادی حکایت از استیصال مردم از نظام کنونی و قطع امید آنها از اصلاح‌طلبان دارد. شخصیت‌ها و نیروهای مخالف نظام باید در شرایط کنونی نقشه راه گذار از جمهوری اسلامی و آماده ساختن شرایط برای تعیین سرنوشت از راه مراجعه به صندوق رای را ترسیم کنند. این نیروها و شخصیت‌ها باید منافع ملی را در اولویت قرار دهند تا در فضای آزاد سیاسی مردم بتوانند برای آینده خود تصمیم بگیرند. شاهزاده رضا پهلوی، بدون شک یکی از مطرح‌ترین شخصیت‌های سیاسی در این برهه زمانی است. نام او در جریان خیزش دی‌ماه بارها در تظاهرات‌هایی که از جنوب تا شمال و از شرق تا غرب کشور برگزار شدند، مطرح شد. احمر رأفت در واشنگتن با شاهزاده رضا پهلوی گفتگویی اختصاصی انجام داده که در آن وضعیت کنونی ایران، مبارزات و خواست‌های مردم، و نقشی که نیروهای اپوزیسیون باید در این مقطع حساس تاریخی ایفا کنند مورد بررسی قرار گرفته است.

www.kayhan.london

عضویت در نهاد مردمی

عضویت افراد در نهاد مردمی به سه صورت پشتیبانان حقیقی ، پشتیبانان حقیقی درسایه و یا پشتیبانان مستعار می باشد. هم میهنان ساکن در ایران فقط می توانند به عضویت مستعار نهاد مردمی در آیند.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

 سیمای نهاد مردمی

سیمای نهاد مردمی هر یکشنبه و آدینه در فیس بوک بطور زنده اجرا و همزمان از رادیو نارمک پخش می شود 

یکشنبه ها و آدینه ها این برنامه از ساعت 12 نیمروز غرب امریکا برابر با 21 اروپای مرکزی و 11 و نیم شب ایران آغاز می شود و  برنامه های یکشنبه همزمان از شبکه تلویزیونی اندیشه نیز پخش و در طول هفته بازپخش می شود.

برای بازدید برگه فیس بوک نهاد مردمی اینجا کلیک کنید

Image1.jpg
 سرزمینمان ایران  مبارزات ملت ایران آرشیو سیمای نهاد مردمی