آن دسته از ایرانیانی که برای سه ماه جلوگیری از ورود ایرانیان به آمریکا  چنان سرو سدایی براه انداختند  که آمریکاییها ماست هاشان را کیسه کردند!  بادیدن این چشم اندازهای تکان دهنده آب از آبشان تکان نخواهد خورد همچنان که سنگ از سنگ شان، انگار نه انگار که ستمی هست و ستمگری... آمریکاییها اگر می خواهند با ما مردم ایران کنار بیایند یگانه راهشان این است که بجای ترامپ یک آخوند ( که بیش از هر آشغال دیگری در آمریکا پیدا می شوند)  به کاخ سفید بفرستند آنگاه خواهند دید که ایرانیان رام ترین تبار آمریکایی خواهند بود!!...

خواهش می کنم به این داستان خنده آور نگاه کنید: ترامپ در زمانی که نمی دانیم کی بوده و چگونه بوده،  نگاه نا زیبنده بر زنی انداخته یا دستی دراز کرده و یا سخن درشتناکی گفته است! زنان ایرانی  در کران تا کران جهان غیرتمندانه بپا خاستند با مشت های گره کرده و دهان های تا بناگوش بگشوده چنان پوستی از ترامپ کندند که هر بیننده گمان برد زن ایرانی امروز همان آرتمیس و یوتاب و گردیه و گردآفرید است، ولی همین آرتمیس ها و گرد آفرید های روزگار ما هنگامی که در نهج البلاغه می خوانند که علی گفته است: ای مردم این بدانید که زنان ناقص العقل و ناقص البخت و ناقص الایمان هستند... صلوات می فرستند و بیدرنگ بنام آن پتیاره ی زن ستیز سفره می گسترانند و نهج البلاغه را می بوسند و بر چشم می گذارند...کاش ترامپ اینها را می دانست، کاش کسی به ترامپ می گفت اگر می خواهی از دست ایرانیان آسایش داشته باشی زنگی به نمازیخواه در بنیاد ایمان  بزن و از او بخواه یک آخوند به کاخ سفید بفرستد و از این پس هر فرمان زشت یا زیبا که بدهی آخوند با یک آیه قران یا با یک حدیث یا یک تفسیر فقهی آن را آنچنان در کام ایرانیان شیرین خواهد گرداند که تونیز شیرین کام شوی.
ایکاش ما آریایی بودیم و عرب نمی پرستیدیم
هومر آبرامیان

بازدید کننده گرامی، نوشته هایی که از هم میهنان در این تارنما منتشر می شوند، در راستای آگاهی رسانی و باور و احترام به آزادی اندیشه و بازتاب آزاد آن است و نویسندگان شخصا مسئول نظرات و نوشته های خود هستند. دیدگاه‌ ها و اندیشه های ابراز شده در این نوشته ها، لزوما سیاست یا مواضع نهاد مردمی را منعکس نمی‌کنند.

 ممد نبودی ببینی ... اگر بودی چه میدیدی؟

 پیام هنرمند گرامی مرتضی برجسته

 


مرتضی برجسته، خواننده و آهنگساز ایرانی با انتشار پیامی ویدئویی، خواستار حمایت هنرمندان، ورزشکاران و چهره‌های شاخص ایرانی از مردم شد.
همکاران، هنرمندان، ورزشکاران و نویسندگان، مردم امروز به ما احتیاج دارند، حتی با ارسال یک پیام کوچک، دل آنها را شاد کنید.
هنرمندان عزیز و کسانی که در خارج از کشور هستید، کاری کنید که مردم متوجه شوند که در کنار آنها قرار دارید و از ارسال یک پیام کوتاه برای مردم دریغ نکنید.

 

 

زایمان تنگدستان در ایرانِ امروز


سیاست‌های ناکارآمد و خرابکارانه جمهوری اسلامی به کجا انجامیده؟! تشویق مردم تنگدست با تطمیع و قول زمین و خانه و یارانه برای بارداری و داشتن فرزند بیشتر، چه به بار آورده؟! رها شدن نوزادان در کوچه و خیابان و سطل زباله؟! یا کودکانی که به بیگاری و گدایی و تأمین معیشت از سطل‌های زباله مشغولند؟!   برگرفته از کیهان لندن

عضویت در نهاد مردمی

عضویت هم میهنان و افراد در نهاد مردمی به دو صورت پشتیبانان حقیقی برای ساکنین خارج کشور و یا پشتیبانان مستعار برای هم میهنان ساکن در ایران  می باشد.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

تولیدات نهاد مردمی

در دفتر روابط عمومی نهاد مردمی، در بخش تولیدات با همکاری گروه محتوا و گروه نویسندگان کلیپ هائی برپایه اخبار روز و رویدادهای مربوط به ایران تهیه می شود که در شبکه های مجازی نهاد مردمی شامل فیسبوک، یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام منتشر می شوند.
برای بازدید و یا اشتراک در شبکه های مجازی نهاد مردمی روی لوگوهای زیر کلیک نمائید