اعتراض به حضور آقای حسن روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل چاپ نامه الکترونیک

آقای حسن روحانی نیز همانند روسای جمهور پیشین قصد دارند برای سخنرانی در مجمع عمومی سالانه سازمان ملل به آمریکا بروند و احتمالا پیام تکراری صلح آميز بودن فعاليت هاي هسته اي و تمايل به تنش زدايي را بشارت دهند. ولی همان گونه که جهانیان آگاه هستند دولت هائی که در ایران تشکیل می شوند، دولتی نیستند که برمبنای انتخابات آزاد و دمکراتیک مردم ایران انتخاب شده باشند بلکه به ادعای خود رژیم، این انتخابات مهندسی شده

و پس از فیلترهای گوناگون، عوامل و سرسپردگان رژیم بعنوان نامزدهای ریاست جمهوری به امت مسلمان معرفی می شوند! بدین ترتیب بر همگان روشن است که چنین دولتی، دولتی فرمایشی بوده و نمی تواند از منافع مردم ایران پشتیبانی کند و به خواسته های بحق ، طبیعی و انسانی آنان جامه ی عمل بپوشاند.

مردم ایران بخوبی آگاهی دارند که آقای روحانی نماینده ی گروه سرکوبگریست که با زور اسلحه و سرکوب بر ایران حکومت می کنند و به همین دلیل علیرغم تقلب و مهندسی درانتخابات  نمایشی، بهمراه لابی های سازمان یافته رژیم در کشورهای گوناگون تلاش خستگی ناپذیری بعمل می آورند تا مردم دنیا و دولت های آنان را را بر این باور ترغیب کنند که در ایران مردم حق انتخاب کردن و انتخاب شدن را دارند.

این به اصطلاح منتخب مردم به تازگی در سخنرانی که در مجلس داشتند همچون گذشته از کلام ضد مردمی استفاده نموده و گفتند که:" چند سال پیش اتفاقات ناپسندی صورت گرفت عده ای «لشکر کشی» خیابانی کردند، عده ای هم کهریزک درست کردند". در حالیکه مردمی که در راهپیمایی شرکت کردند سلاحشان فقط و فقط فریاد اعتراضشان و بیان حقیقت بود اما حکومتی ها بدون توجه به اصل آزادی تظاهرات مسالمت آمیز در قانون اساسی جمهوری اسلامی با شلیک مستقیم، قلب و سر مردمی که در راهپیمایی شرکت کرده بودند را هدف قرار دادند، مردم را از بالای پل به پایین پرت کردند، با ماشین از روی بدن هموطنانشان رد شدند، به دختران و پسران اسیر شده در زندان ها تجاوز نمودند و ظرف چند روز جوانانی را که در راهپیمایی اعتراضی شرکت کرده بودند آنچنان درزندانهای اوین و کهریزک شکنجه کردند که چندین نفر از آنها زیرشکنجه کشته شدند.

ارگان های حقوق بشری وابسته به سازمان ملل در گزارشات سالانه خود و بویژه گزارشات نماینده ویژه سازمان ملل آقای احمد شهید در خصوص نقض موارد حقوق بشر در ایران، غیرمردمی بودن این نظام و دولت های آن را بخوبی نشان می دهد. جمهوری اسلامی برای داغ شدن تنور نمایش انتخاباتی خود در زمان کوتاهی قبل از انتخابات، فضای باز مهندسی و کنترل شده را به اجرا در می آورد و همواره بلافاصله بعد از آزادی های نسبی و مقطعی موسم انتخاباتی، ماشین اعدام و سرکوب مردم بویژه زنان را با سرعت و شدت هرچه بیشتری براه می اندازد تا مردم به جان آمده ایران سایه عفریت رعب و وحشت را فراموش نکنند.

ما در نهاد مردمی بر این باور هستیم که  پذیرش حضور آقای روحانی به عنوان نماینده ی ملت ایران در جمع جامعه ی بین المللی به معنای پشت کردن به ملت ایران و ندیده گرفتن حقوق انسانی بیش از ۷۰ میلیون ایرانیست. متاسفانه در غیاب یک اپوزیسیون متحد و قدرتمند علیه جمهوری اسلامی ، بسیاری از کشورهای غربی و بویژه امریکا توقف غنی سازی اورانیوم را به مسئله روز خود بدل کرده ونسبت به تضییع سیستماتیک حقوق بشر در ایران حساسیت و نگرانی های لازم را نشان نمی دهند و همین امر موجب شده است که رژیم با خیالی آسوده در نهان و یا آشکارا هرگونه سرکوب و جنایتی را علیه مردم ایران شدت بخشد.

آقای روحانی می خواهد قدم به کشوری بگذارد که در 19 اردیبهشت ماه سال 1374 در دیدار با دانشجویان بسیجی گفته بود " شعار زیبای مرگ بر آمریکا در کشور ما وحدت آفرین شده است " . برای آگاهی افکار عمومی مردم جهان در مورد اقدامات ویترینی و تبلیغی و فریبکاری نظام مردم ستیز جمهوری اسلامی و جلوگیری از هرگونه توافق و تعامل با این نظام بدون تامین منافع ملی و حقوق انسانی مردم ایران ، از همه آزادیخواهان بویژه هموندان نهاد مردمی دعوت می نمائیم تا در تظاهراتی که در روز 24 سپتامبر در مقابل ساختمان سازمان ملل در نیویورک برگزار می شود شرکت نموده و فریاد اعتراض مردم ایران را بگوش جهانیان برسانند .

هیجدهم سپتامبر ۲۰۱۳
مدیریت اجرائی نهاد مردمی

 

نظر خود را بنویسید

کوشش نمائید نظرات خود را به پارسی بنویسید. شما می توانید از گوگل تایپ برای تبدیل پینگلیش به پارسی بهره مند شوید
نطراتی که حاوی واژه های زشت باشد آن واژه ها پاک می شوند
نظر شما پس از بررسی و تائید در سایت منتشر می شود


آثارهم میهنانمان که در این تارنما منتشر می شوند در راستای باور و احترام به آزادی اندیشه و بازتاب آزاد آن است و لزوما به مفهوم تائید مضمون و محتوای آنها از سوی نهاد مردمی نیست
ادبیات

هجوم تازه به مطبوعات و ازسرگیری خشونت ها/ داریوش لعل ریاحی


تو هم نیما *
تو هم عیسی سحر خیزی
تو هم یک چهره
یک تصویر از این مردمی
در این خیابانی .
تو در اندازه ِ دلخواه ِ یک شاقول

ادامه مطلب...
 
ایرانیان و شیخ / م.روشنی (سیروس)

shadi

ایرانیان که عیش و طرب آرزو کنند
باید که مطرب و دف و نی جستجو کنند

شادی و عیش منع بود در مرام شیخ
این جاهلان به اشگ جوانان وضو کنند

درمجمعی که سوگ و عزا حکم میکند
بیچاره مردمی اند که می در سبو کنند

آزادگی آب مزرعه ی سبز زند گیست
آزادگان چـهـره بـدان شـسـتـشو کـنـند

ادامه مطلب...

.

از فیسبوک نهاد دیدن کنید

مبارزات مردمی

Image16.jpg

سرزمینمان ایران

yazd3.jpg

آرشیو برنامه های سیمای نهاد مردمی

آدرس پستی نهاد مردمی

The New Iran, Inc.
4570 ;Van Nuys Blvd #197
Sherman Oaks, Ca. 91403 USA

تلفن های تماس با نهاد مردمی در امریکا
همیاری مالی‌ 636-442-4200
دفتر مرکزی نهاد مردمی 855-639-4726
ثبت نام تلفنی و عضویت با نام مستعار 650-616-3900
Copyright © 2010-2015
All Rights Reserved
ایمیل تماس
info@nahademardomi.com