نام  جنبش پادشاهی کاوگان ایران
شناسه  مجموعه فعالان کاوه گان ایران شامل ایرانیان بدون نامی است که در تحقق اهداف شخص اعلیحضرت رضا شاه دوم و در مسیر معین شده توسط ایشان گام برمیدارند. هدف مجموعه، هموار سازی مسیر برای ورود ایشان به خاک کشور است.
مجموعه کاوه گان ایران بدون هیچگونه وابستگی به دفتر شاهزاده رضا پهلوی و یا مجموعه های مورد تایید ایشان، به صورت مستقل عمل مینماید.
مدیر  بابک خسروی

ایمیل تماس

تلفن تماس

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

Call +44 7447 943886

تارنما  https://kavegan.com
تلگرام   تعداد مشترکین
اینستاگرام   تعداد مشترکین
گوگل پلاس   تعداد مشترکین
فیس بوک  https://www.facebook.com/KavehganIran/ تعداد مشترکین 2029
رسانه ها    
 
تاریخ آخرین بروزرسانی 20 سپتامبر 2018
 
 
 
 
 
کاوه گان ایران کیستند؟
مجموعه فعالان کاوه گان ایران شامل ایرانیان بدون نامی است که در تحقق اهداف شخص اعلیحضرت رضا شاه دوم و در مسیر معین شده توسط ایشان گام برمیدارند. هدف مجموعه، هموار سازی مسیر برای ورود ایشان به خاک کشور است.
مجموعه کاوه گان ایران بدون هیچگونه وابستگی به دفتر شاهزاده رضا پهلوی و یا مجموعه های مورد تایید ایشان، به صورت مستقل عمل مینماید.
 
 
مجموعه کاوه گان در زمینه شیوه های مبارزات مدنی و اعتراضات خیابانی، برنامه ریزی سیاسی، چیدمان بازی سیاسی و جنگ های سایبری دارای تیم تخصصی است.
کاوه گان ضمن باور داشتن به سیستم پادشاهی به عنوان کاملترین شیوه کشورداری، در راستای رهنمودهای شاهزاده رضا پهلوی و تا رهنمودهای آتی ایشان، تنها به آزادی ایران و اتحاد حول محور شاهزاده رضا پهلوی فارق از نگرش سیاسی میاندیشد.
در فردای ایران آزاد، هرکدام از اعضای مجموعه کاوه گان نیز همچون سایر هموطنان، تنها دارای یک رای خواهند بود که آنرا در صندوق پادشاهی خواهند ریخت.
 
فعالان جنبش پادشاهی کاوه گان ایران ثبت شده تحت عنوان «کاوه گان ایران» در انگلستان به شماره ۱۱۱۸۷۹۲۳

 

بازدید کننده گرامی، مطالبی که در این تارنما منتشر می شوند ، در راستای آگاهی رسانی و باور و احترام به آزادی اندیشه و بازتاب آزاد آن است و لزوما بیانگر دیدگاه های نهاد مردمی نیست و همواره نویسندگان پاسخگو خواهند بود. برای پیشگیری از اشاعه واژه های غلط که امروزه در اینترنت متداول شده است خواهشمندیم اگر با املای نادرست واژه ای در این مطلب روبرو می شوید آنرا به ایمیل نهاد مردمی اعلام فرمائید.

 

سرزمینمان ایران

40sotoon.jpg

آرشیو سیمای نهاد مردمی

مبارزات مردمی

Image15.jpg

از فیس بوک نهاد دیدن کنید