اگر مایل هستید رمز عبور خود را بهر دلیلی تغییر دهید و یا آنرا فراموش کرده و نمی توانید وارد حساب کاربری خودتان بشوید، می توانید با دو روش زیر رمز عبور جدید داشته باشید .

 

تغییر رمز عبور با دانستن رمز عبور : کافیست با نام کاربری و رمز عبور فعلی خود در سایت وارد شوید و روی نام کاربری خودتان که برنگ سبز نوشته شده است کلیک کنید.

 

در فهرست سمت راست روی تغییر رمز عبور کلیک می کنید و در صفحه ای که باز می شود  2 بار رمز عبور جدید را می نویسید و روی دگمه تغییر رمز عبور کلیک می کنید.

 

 

 

از این پس با رمز عبور جدید وارد حساب کاربری خود خواهید شد.

 

 +++++++++++++++++++++++++

 

دریافت رمز عبور وقتی آنرا فراموش کرده ایم: در سایت روی دگمه ورود کلیک کرده و سپس روی رمز عبور خودرا فراموش کرده اید و یا نمی توانید وارد حساب خود شوید؟ کلیک می نمائید

 

 

در صفحه ای که باز می شود در چهارگوش خالی ایمیل کاربری خودتان را می نویسید و سپس روی دگمه ارسال کنید کلیک می کنید

 

 

 

سیستم سایت یک ایمیل به آدرس کاربری شما می فرستد که در آن لینکی برای تغییر رمز عبور داده شده است . روی این لینک کلیک می کنید. اکر این ایمیل را در اینباکس نیافتید بخش اسپام ایمیل خودتان را هم نگاه کنید.

 

در صفحه ای که باز می شود رمز عبور جدید خود را 2 بار وارد کرده و روی دگمه رمز خود را عوض کنید کلیک می کنید.

 

از این لحظه به بعد می توانید با رمز عبور جدید وارد حساب کاربری خود بشوید

عضویت در نهاد مردمی

عضویت افراد در نهاد مردمی به سه صورت پشتیبانان حقیقی ، پشتیبانان حقیقی درسایه و یا پشتیبانان مستعار می باشد. هم میهنان ساکن در ایران فقط می توانند به عضویت مستعار نهاد مردمی در آیند.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

 سیمای نهاد مردمی

سیمای نهاد مردمی هر یکشنبه و آدینه در فیس بوک بطور زنده اجرا و همزمان از رادیو نارمک پخش می شود 

یکشنبه ها و آدینه ها این برنامه از ساعت 12 نیمروز غرب امریکا برابر با 21 اروپای مرکزی و 11 و نیم شب ایران آغاز می شود و  برنامه های یکشنبه همزمان از شبکه تلویزیونی اندیشه نیز پخش و در طول هفته بازپخش می شود.

برای بازدید برگه فیس بوک نهاد مردمی اینجا کلیک کنید

Image2.jpg
 سرزمینمان ایران  مبارزات ملت ایران آرشیو سیمای نهاد مردمی