اگر مایل هستید رمز عبور خود را بهر دلیلی تغییر دهید و یا آنرا فراموش کرده و نمی توانید وارد حساب کاربری خودتان بشوید، می توانید با دو روش زیر رمز عبور جدید داشته باشید .

 

تغییر رمز عبور با دانستن رمز عبور : کافیست با نام کاربری و رمز عبور فعلی خود در سایت وارد شوید و روی نام کاربری خودتان که برنگ سبز نوشته شده است کلیک کنید.

 

در فهرست سمت راست روی تغییر رمز عبور کلیک می کنید و در صفحه ای که باز می شود  2 بار رمز عبور جدید را می نویسید و روی دگمه تغییر رمز عبور کلیک می کنید.

 

 

 

از این پس با رمز عبور جدید وارد حساب کاربری خود خواهید شد.

 

 +++++++++++++++++++++++++

 

دریافت رمز عبور وقتی آنرا فراموش کرده ایم: در سایت روی دگمه ورود کلیک کرده و سپس روی رمز عبور خودرا فراموش کرده اید و یا نمی توانید وارد حساب خود شوید؟ کلیک می نمائید

 

 

در صفحه ای که باز می شود در چهارگوش خالی ایمیل کاربری خودتان را می نویسید و سپس روی دگمه ارسال کنید کلیک می کنید

 

 

 

سیستم سایت یک ایمیل به آدرس کاربری شما می فرستد که در آن لینکی برای تغییر رمز عبور داده شده است . روی این لینک کلیک می کنید. اکر این ایمیل را در اینباکس نیافتید بخش اسپام ایمیل خودتان را هم نگاه کنید.

 

در صفحه ای که باز می شود رمز عبور جدید خود را 2 بار وارد کرده و روی دگمه رمز خود را عوض کنید کلیک می کنید.

 

از این لحظه به بعد می توانید با رمز عبور جدید وارد حساب کاربری خود بشوید

بازدید کننده گرامی، مطالبی که در این تارنما منتشر می شوند ، در راستای آگاهی رسانی و باور و احترام به آزادی اندیشه و بازتاب آزاد آن است و لزوما بیانگر دیدگاه های نهاد مردمی نیست و همواره نویسندگان پاسخگو خواهند بود. برای پیشگیری از اشاعه واژه های غلط که امروزه در اینترنت متداول شده است خواهشمندیم اگر با املای نادرست واژه ای در این مطلب روبرو می شوید آنرا به ایمیل نهاد مردمی اعلام فرمائید.

 

سرزمینمان ایران

Image101.jpg

آرشیو سیمای نهاد مردمی

مبارزات مردمی

Image2.jpg

از فیس بوک نهاد دیدن کنید