Ny sida 1

چنانچه داوطلب همکاری با واحدی در ساختار نهاد مردمی هستید پس از ورود به سایت در بخش زیرین برگ نخست سامانه بر روی دگمه ساختار نهاد کلیک می کنید .

 

 

 

در این موقع صفحه ساختار نهاد مردمی باز می شود.

 

تعدادی از چهارگوش های ساختار برنگ سبز می باشند که معرف نیاز به داوطلب و یا همکاری بوده و شما فقط می توانید در این بخش ها داوطلب شوید و همکاری نمائید.

 

 

با کلیک به مثلا دبیرخانه آوا و سیما می توانید شرح وظایف و آئین نامه ی داخلی این دبیرخانه  را مطالعه بفرمائید

 

 

 

اینک چنانچه مایل به همکاری با دبیرخانه آوا و سیما هستید بر روی دگمه داوطلب شوید کلیک می کنید.

صفحه  جدیدی نمایش داده می شود که در آن پرسش های مقدماتی برای آشنائی با شایستگی و تجربه شما برای کار در این دبیرخانه آمده که شما به آنها پاسخ کامل می دهید و سپس روی دگمه ارسال کلیک می کنید.

 

 

مدیر دبیرخانه پس از دریافت پاسخ های شما،و برگزاری یک مصاحبه کوتاه با شما در اسکایپ، مسئولیت شما را در این دبیرخانه بر اساس دانش و تجربیات شما مشخص و پس از تائید داوطلبی شما، نام کاربری ، عکس و مسئولیت محوله به شما در این دبیرخانه در سایت نهاد ظاهر می شود.

 

از این لحظه به بعد شما علاوه بر شرکت در جلسات ادواری دبیرخانه ، وظیفه و یا وظایف محوله را زیر نظر مدیر دبیرخانه انجام و گزارش هفتگی فعالیت های خود را به وی ارائه می نمائید.

بازدید کننده گرامی، مطالبی که در این تارنما منتشر می شوند ، در راستای آگاهی رسانی و باور و احترام به آزادی اندیشه و بازتاب آزاد آن است و لزوما بیانگر دیدگاه های نهاد مردمی نیست و همواره نویسندگان پاسخگو خواهند بود. برای پیشگیری از اشاعه واژه های غلط که امروزه در اینترنت متداول شده است خواهشمندیم اگر با املای نادرست واژه ای در این مطلب روبرو می شوید آنرا به ایمیل نهاد مردمی اعلام فرمائید.

 

سرزمینمان ایران

iran25.jpg

آرشیو سیمای نهاد مردمی

مبارزات مردمی

Image22.jpg

از فیس بوک نهاد دیدن کنید