دعوت به شرکت در نخستین همایش جهانی نهاد مردمی

موضوع: راهکارهای ایرانیان برای سرنگونی جمهوری اسلامی

برای سرنگونی جمهوری اسلامی می باید درمقابل ماشین سرکوب آن، ماشین مبارزه را طراحی و راه اندازی کرد. ازهم میهنان گرامی دعوت می شود برای ارائه راهکارهای مبارزاتی خود و یا شنیدن راهکارهای دیگران در همایش جهانی نهاد مردمی حضور یابند

.زمان: شنبه ۶ ژوئن۲۰۲۰برابربا ۱۷خرداد۱۳۹۹ساعت۱۰و نیم شب ایران،۸شب اروپای مرکزی،۱۱بامداد غرب امریکا.
 سقف زمانی: ۲ساعت

چه کسانی می توانند شرکت کنند: تمامی هم میهنان برانداز درون وبرون مرز

توجه: در این همایش هم میهنان فرصت خواهند داشت که به نوبت نظرات و راهکارهای خود را بیان نمایند. حضورشما را هیچیک از شرکت کنندگان در همایش نخواهد دید

ثبت نام: برای شرکت در این همایش، نیازی به ثبت نام از قبل نمیباشد. برای ورود به همایش، در روز و زمان اعلام شده به لینک www.azadi1399.com رفته، نام و ایمیل خود را وارد کرده و در همایش شرکت می کنید. این لینک از ۱۵دقیقه قبل از آغاز همایش فعال می شود

برای اطلاعات بیشتر با ایمیل info@nahademardomi.com تماس بگیرید 

در نهاد مردمی فقط منفردین می توانند ثبت نام نمایند.

پشتیبانان نهاد مردمی مطابق آئین نامه مصوب نهاد از سه گروه تشکیل می شود:

1- پشتیبانان با شخصیت حقیقی

2- پشتیبانان با شخصیت حقیقی در سایه

3- پشتیبانان مستعار

هموندان با شخصیت حقیقی افرادی هستندکه در یکی از کشورهای خارجی ساکن بوده و در فرم ثبت نام که در زیر نشان داده شده است، نام و مشخصات حقیقی خود را می نویسند و هنگام ثبت نام در سایت آخرین عکس خود را نیز در فرم ثبت نام آپلود می کنند.  پشتیبانان با شخصت حقیقی حق انتخاب کردن و انتخاب شدن در نهاد مردمی را دارند. 

متقاضیان ثبت نام با شخصیت حقیقی درسایه همانند شخصیت های حقیقی عمل می کنند ولی در فرم ثبت نام بجای نام حقیقی یک نام مستعار انتخاب می کنند. پشتیبانان با شخصیت حقیقی در سایه فقط حق انتخاب کردن (رای دادن) را دارند.

فقط هم میهنان ساکن ایران می توانند با نام مستعار ثبت نام کنند.

مراحل ثبت نام:

برای عضویت در نهاد مردمی در سایت سازمانی نهاد مردمی www.nahademrdomi.com روی دگمه عضو شوید کلیک کنید.

  صفحه جدیدی باز می شود که فهرستی از توانائی ها و تخصص ها را نشان میدهد. شما 1 یا 2 توانائی را که دارید علامت میزنید و چنانچه مهارت و توانائی شما در این فهرست نبود در پائین این صفحه و در بخش غیره نام مهارت خود را می نویسید.

 سپس روی دگمه صفحه بعد کلیک می کنید

 

 

در صفحه ای که باز می شود نوع عضویت خود را انتخاب و روی دگمه بعدی کلیک نمائید. 

 

فرم ثبت نام باز می شود که شما همه پرسش ها را تکمیل می کنید. 

 رمز ورود در این فرم رمز ورود به ایمیل شما نیست بلکه برای ورود به سایت می باشد. در انتخاب این رمز دقت فرمائید که یادآوری آن برای شما آسان و برای دیگران مشکل باشد.

پس از تکمیل فرم ثبت نام به دو مربع پائین صفحه کلیک کرده و سپس مربع من روبات نیستم را هم کلیک می کنید و در آخر روی دگمه ثبت نام کلیک می کنید و  در صفحه ای که باز می شود سیستم از ثبت نام شما سپاسگزاری می نماید.

سیستم به ایمیلی که در فرم ثبت نام نوشته اید ایمیلی می فرستد که در این ایمیل روی لینک تائید ثبت نام کلیک می کنید. توجه داشته باشید که ممکن است این ایمیل به بخش اسپام پست الکترونیکی شما برود. چنانچه آنرا در صندوق پستی خود پیدا نمی کنید به بخش اسپام هم نگاهی بیاندازید.

پس از این مرحله مشخصات شما در سایت سازمانی نهاد مردمی با یک عکسی که سیستم انتخاب می کند منتشر می شود.

توجه داشته باشید که هرگونه تماس تشکیلاتی با نهاد مردمی می باید با همان ایمیلی صورت گیرد که در فرم ثبت نام نوشته اید.

متقاضیان شخصیت حقیقی و حقیقی در سایه در ایمیلی که دریافت می کنند می باید روی لینکی که مشخص شده کلیک  کنند تا با تکمیل فرم کوتاه دیگری ثبت نام خود را به پایان برسانند.

از سوی بخش هموندی نهاد مردمی ایمیلی فرستاده می شود تا برای روز و ساعت یک گفتگو در شبکه مجازی نظیر اسکایپ یا زوم با شما هماهنگی شود.  

عکس متقاضیان عضویت با شخصیت حقیقی پس از این گفتگو در سایت منتشر خواهد شد. 

عضویت در نهاد مردمی

عضویت افراد در نهاد مردمی به سه صورت پشتیبانان حقیقی ، پشتیبانان حقیقی درسایه و یا پشتیبانان مستعار می باشد. هم میهنان ساکن در ایران فقط می توانند به عضویت مستعار نهاد مردمی در آیند.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان دیگر نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

 سیمای نهاد مردمی

سیمای نهاد مردمی هر یکشنبه و آدینه در فیس بوک بطور زنده اجرا و همزمان از رادیو نارمک و رادیو تلویزیون صدای ایران پخش می شود 

یکشنبه ها و آدینه ها این برنامه از ساعت 12 نیمروز غرب امریکا برابر با 21 اروپای مرکزی و 11 و نیم شب ایران آغاز می شود و  برنامه های یکشنبه همزمان از شبکه تلویزیونی اندیشه نیز پخش و در طول هفته بازپخش می شود.

برای بازدید برگه فیس بوک نهاد مردمی اینجا کلیک کنید

passmigirim.jpg

سرزمینمان ایران

iran4.jpg

آرشیو سیمای نهاد مردمی

مبارزات مردمی

Image22.jpg

کارزار 9 شب

 

#نه_شب