در نهاد مردمی فقط منفردین می توانند ثبت نام نمایند.

پشتیبانان نهاد مردمی مطابق آئین نامه مصوب نهاد از سه گروه تشکیل می شود:

1- پشتیبانان با شخصیت حقیقی

2- پشتیبانان با شخصیت حقیقی در سایه

3- پشتیبانان مستعار

هموندان با شخصیت حقیقی افرادی هستندکه در یکی از کشورهای خارجی ساکن بوده و در فرم ثبت نام که در زیر نشان داده شده است، نام و مشخصات حقیقی خود را می نویسند و هنگام ثبت نام در سایت آخرین عکس خود را نیز در فرم ثبت نام آپلود می کنند.  پشتیبانان با شخصت حقیقی حق انتخاب کردن و انتخاب شدن در نهاد مردمی را دارند. 

متقاضیان ثبت نام با شخصیت حقیقی درسایه همانند شخصیت های حقیقی عمل می کنند ولی در فرم ثبت نام بجای نام حقیقی یک نام مستعار انتخاب می کنند. پشتیبانان با شخصیت حقیقی در سایه فقط حق انتخاب کردن (رای دادن) را دارند.

فقط هم میهنان ساکن ایران می توانند با نام مستعار ثبت نام کنند.

مراحل ثبت نام:

برای عضویت در نهاد مردمی در سایت سازمانی نهاد مردمی www.nahademrdomi.com روی دگمه عضو شوید کلیک کنید.

  صفحه جدیدی باز می شود که فهرستی از توانائی ها و تخصص ها را نشان میدهد. شما 1 یا 2 توانائی را که دارید علامت میزنید و چنانچه مهارت و توانائی شما در این فهرست نبود در پائین این صفحه و در بخش غیره نام مهارت خود را می نویسید.

 سپس روی دگمه صفحه بعد کلیک می کنید

 

 

در صفحه ای که باز می شود نوع عضویت خود را انتخاب و روی دگمه بعدی کلیک نمائید. 

 

فرم ثبت نام باز می شود که شما همه پرسش ها را تکمیل می کنید. 

 رمز ورود در این فرم رمز ورود به ایمیل شما نیست بلکه برای ورود به سایت می باشد. در انتخاب این رمز دقت فرمائید که یادآوری آن برای شما آسان و برای دیگران مشکل باشد.

پس از تکمیل فرم ثبت نام به دو مربع پائین صفحه کلیک کرده و سپس مربع من روبات نیستم را هم کلیک می کنید و در آخر روی دگمه ثبت نام کلیک می کنید و  در صفحه ای که باز می شود سیستم از ثبت نام شما سپاسگزاری می نماید.

سیستم به ایمیلی که در فرم ثبت نام نوشته اید ایمیلی می فرستد که در این ایمیل روی لینک تائید ثبت نام کلیک می کنید. توجه داشته باشید که ممکن است این ایمیل به بخش اسپام پست الکترونیکی شما برود. چنانچه آنرا در صندوق پستی خود پیدا نمی کنید به بخش اسپام هم نگاهی بیاندازید.

متقاضیان شخصیت حقیقی و حقیقی در سایه در ایمیلی که دریافت می کنند می باید روی لینکی که مشخص شده کلیک  کنند تا با تکمیل فرم کوتاه دیگری ثبت نام خود را به پایان برسانند.

از سوی بخش هموندی نهاد مردمی ایمیلی فرستاده می شود تا برای روز و ساعت یک گفتگو در شبکه مجازی، نظیر اسکایپ یا زوم با شما هماهنگی شود.  

عکس متقاضیان عضویت با شخصیت حقیقی پس از این گفتگو  و تائید بخش امنیت نهاد مردمی، در سایت منتشر خواهد شد. عکس متقاضیان شخصیت حقیقی در سایه را سیستم انتخاب می نماید.

توجه داشته باشید که هرگونه تماس تشکیلاتی با نهاد مردمی می باید با همان ایمیلی صورت گیرد که در فرم ثبت نام نوشته اید.

به نهاد مردمی خوش آمدید.

بازدید کننده گرامی، نوشته هایی که از هم میهنان در این تارنما منتشر می شوند، در راستای آگاهی رسانی و باور و احترام به آزادی اندیشه و بازتاب آزاد آن است و نویسندگان شخصا مسئول نظرات و نوشته های خود هستند. دیدگاه‌ ها و اندیشه های ابراز شده در این نوشته ها، لزوما سیاست یا مواضع نهاد مردمی را منعکس نمی‌کنند.

 ممد نبودی ببینی ... اگر بودی چه میدیدی؟

 پیام هنرمند گرامی مرتضی برجسته

 


مرتضی برجسته، خواننده و آهنگساز ایرانی با انتشار پیامی ویدئویی، خواستار حمایت هنرمندان، ورزشکاران و چهره‌های شاخص ایرانی از مردم شد.
همکاران، هنرمندان، ورزشکاران و نویسندگان، مردم امروز به ما احتیاج دارند، حتی با ارسال یک پیام کوچک، دل آنها را شاد کنید.
هنرمندان عزیز و کسانی که در خارج از کشور هستید، کاری کنید که مردم متوجه شوند که در کنار آنها قرار دارید و از ارسال یک پیام کوتاه برای مردم دریغ نکنید.

 

 

زایمان تنگدستان در ایرانِ امروز


سیاست‌های ناکارآمد و خرابکارانه جمهوری اسلامی به کجا انجامیده؟! تشویق مردم تنگدست با تطمیع و قول زمین و خانه و یارانه برای بارداری و داشتن فرزند بیشتر، چه به بار آورده؟! رها شدن نوزادان در کوچه و خیابان و سطل زباله؟! یا کودکانی که به بیگاری و گدایی و تأمین معیشت از سطل‌های زباله مشغولند؟!   برگرفته از کیهان لندن

عضویت در نهاد مردمی

عضویت هم میهنان و افراد در نهاد مردمی به دو صورت پشتیبانان حقیقی برای ساکنین خارج کشور و یا پشتیبانان مستعار برای هم میهنان ساکن در ایران  می باشد.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

تولیدات نهاد مردمی

در دفتر روابط عمومی نهاد مردمی، در بخش تولیدات با همکاری گروه محتوا و گروه نویسندگان کلیپ هائی برپایه اخبار روز و رویدادهای مربوط به ایران تهیه می شود که در شبکه های مجازی نهاد مردمی شامل فیسبوک، یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام منتشر می شوند.
برای بازدید و یا اشتراک در شبکه های مجازی نهاد مردمی روی لوگوهای زیر کلیک نمائید