در نهاد مردمی فقط منفردین می توانند ثبت نام کنند.

پشتیبانان نهاد مردمی مطابق آئین نامه مصوب نهاد از سه گروه تشکیل می شود:

1- پشتیبانان با شخصیت حقیقی

2- پشتیبانان با شخصیت حقیقی در سایه

3- پشتیبانان مستعار

هموندان با شخصیت حقیقی افرادی هستندکه در یکی از کشورهای خارجی ساکن بوده و در فرم ثبت نام که در زیر نشان داده شده است، نام و مشخصات حقیقی خود را می نویسند و پس از ثبت نام در سایت با ارسال آخرین عکس خود و کپی یک مدرک شناسائی معتبر و عکس دار از کشور محل سکونت خود مانند گواهینامه رانندگی و یا صفحه نخست پاسپورت کشور مربوطه به ایمیل سازمانی نهاد مردمی ، و  پس از تائید هویت آنها ، در زمره  پشتیبانان با شخصیت حقیقی در می آیند. پشتیبانان با شخصت حقیقی حق انتخاب کردن و انتخاب شدن در نهاد مردمی را دارند. هم میهنانی که شخصیت حقیقی آنها در شبکه های اجتماعی و سایت های اینترنتی شناخته شده است نیازی به ارسال مدرک شناسائی ندارند ولی می باید در یک جلسه اسکایپی با یکی از اعضای گروه تائید هویت شرکت کنند تا مشخص شود که فرد دیگری با نام وی ثبت نام ننموده است.

ایمیل دریافت کپی مدرک شناسائی و آخرین عکس متقاضی

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

هموندان با شخصیت حقیقی درسایه همانند مراحل بالا عمل می کنند ولی در فرم ثبت نام بجای نام حقیقی یک نام مستعار انتخاب می کنند. پشتیبانان با شخصیت حقیقی در سایه فقط حق انتخاب کردن (رای دادن) را دارند.

 

هم میهنان ساکن ایران فقط می توانند با نام مستعار ثبت نام کنند

 

برای پشتیبانی و عضویت در نهاد مردمی در بالای همین صفحه دست راست روی  ثبت نام جدید کلیک کنید و یامطابق عکس زیر در سایت سازمانی نهاد مردمی به آدرس

www.nahademrdomi.com

روی ثبت نام جدید کلیک کنید.

 

 صفحه جدیدی باز می شود که می باید همه پرسش ها را پاسخ دهید.

تعدادی از پاسخ ها می باید با حروف لاتین باشد که در پرسش ها به آن اشاره شده است

 

.

 

پس از تکمیل فرم ثبت نام در مربع پائین صفحه ضربدر زده و روی دگمه فرستادن فرم ثبت نام کلیک می کنید.

به ایمیلی که در فرم ثبت نام نوشته اید ایمیلی فرستاده می شود که در این ایمیل روی لینک تائید ثبت نام کلیک می کنید. توجه داشته باشید که ممکن این ایمیل به بخش اسپام پست الکترونیکی شما برود. چنانچه آنرا در صندوق پستی خود پیدا نمی کنید به بخش اسپام هم نگاهی بیاندازید.

 

 

پس از این مرحله مشخصات شما در سایت سازمانی نهاد مردمی منتشر می شود.

توجه داشته باشید که هرگونه تماس تشکیلاتی با نهاد مردمی می باید با همان ایمیلی صورت گیرد که در فرم ثبت نام نوشته اید.

بازدید کننده گرامی، نوشته های هم میهنان که در این تارنما منتشر می شوند، در راستای آگاهی رسانی و باور و احترام به آزادی اندیشه و بازتاب آزاد آن است و بیانگر مواضع و دیدگاه های نهاد مردمی نیست و همواره نویسندگان پاسخگوی نظرات خود خواهند بود.

 

سرزمینمان ایران

iran9.jpg

آرشیو سیمای نهاد مردمی

مبارزات مردمی

Image21.jpg

ازپشتیبانی مالی شما سپاسگزاریم