جمهوری اسلامی از زمان روی کار آمدن تا کنون از هر گونه جنایت ، دزدی ، چپاول ثروت های ملی و وطن فروشی دریغ نکرده است . در چند روز اخیر شاهد هستیم که فایل صوتی منتسب به آقای منتظری در فضای رسانه ای انتشار داده شده که در آن آقای منتظری نسبت به اعدام شدگان در سال 1367 اعتراض کرده و آن را بزرگترین جنایت در تاریخ جمهوری اسلامی می داند.
آقای منتظری در این بیانیه می گوید : "بزرگترین جنایتی که در جمهوری اسلامی شده و تاریخ ما را محکوم می کند به دست شما انجام شده و(نام) شما را در آینده جزو جنایتکاران در تاریخ می نویسند."


و همچنین در بخش دیگر این فایل صوتی می گوید :
 "می خواهم ۵۰ سال دیگر برای آقای خمینی قضاوت نکنند و بگویند آقای خمینی یک چهره خونریز، سفاک و فتاک بود".
دقیقا طبق گفته های آقای منتظری، آیندگان خمینی و رژیم جمهوری اسلامی را قضاوت کرده اند و از آنها به عنوان افراد جنایتکار و ضد انسایت  نام می برند .
ما در نهاد مردمی خواستار محاکمه تمامی جنایتکاران در حکومت جمهوری اسلامی در دادگاهی عادلانه و ملی می باشیم ، تمامی تلاش ما در این سالها برای دفاع از حقانیت ملت ایران در برابر ظلم و ستم رژیم جمهوری اسلامی و رساندن کشور به نقطه ای بوده است که کسی برای ابراز عقیده سیاسی یا باور مذهبی به چوبه های اعدام سپرده نشود.
همچنین اقدامات شجاعانه آقای منتظری را مورد ستایش قرار داده و از همه یاوران جمهوری اسلامی که هنوز دستشان به خون ملت ایران آغشته نشده است می خواهیم که به مانند ایشان رفتار کنند . داشتن لباس روحانیت یا نداشتن آن مهم نیست ، مهم بر تن داشتن لباس انسانیت است . به گونه ای رفتار کنید که تاریخ و خانواده تان از رفتار و کردارتان شرمنده نباشند.

22 اوت 2016
نهاد مردمی

 

بشنوید

بازدید کننده گرامی، مطالبی که در این تارنما منتشر می شوند ، در راستای آگاهی رسانی و باور و احترام به آزادی اندیشه و بازتاب آزاد آن است و لزوما بیانگر دیدگاه های نهاد مردمی نیست و همواره نویسندگان پاسخگو خواهند بود. برای پیشگیری از اشاعه واژه های غلط که امروزه در اینترنت متداول شده است خواهشمندیم اگر با املای نادرست واژه ای در این مطلب روبرو می شوید آنرا به ایمیل نهاد مردمی اعلام فرمائید.

 

سرزمینمان ایران

iran3.jpg

آرشیو سیمای نهاد مردمی

مبارزات مردمی

Image11.jpg

از فیس بوک نهاد دیدن کنید