هموندان و هم میهنان گرامی

به آگاهی میرساند بیانیه ای با عنوان «حمایت ۱۳ تشکل سیاسی از ولیعهدی شاهدخت نور پهلوی» در تاریخ چهارشنبه نهم شهریور ۱۴۰۱ برابر با سی و یک اوت ۲۰۲۲ در تارنمای تریبون زمانه منتشر شده بود که به دروغ امضای «نهاد مردمی» را نیز به همراه داشت. با تماسی که با برخی از تشکل های نامبرده در این بیانیه بعمل آمد معلوم شد که امضای آنها را نیز جعل نموده اند. مراتب مبنی بر اینکه نهاد مردمی در تهیه، تدوین و انتشار این نوشتار کوچکترین دخالتی نداشته و از نام این تشکل سواستفاده شده است به آگاهی تریبون زمانه رسید. این بیانیه از تارنمای تریبون زمانه حذف شده است.

شوربختانه برمبنای این بیانیه حذف شده از تارنمای تریبون زمانه، مطالبی دروغین در فیسبوک و ویدیویی در یوتیوب نیز انتشار یافته که اقدامات لازم برای حذف آنها نیز صورت گرفته است.

لازم است یادآوری شود که بیانیه هایی که از سوی نهاد مردمی و یا بهمراه سایر تشکل ها منتشر می شوند، همواره در تارنماهای نهاد مردمی در آدرس های زیر:

https://nahademardomi.com/tni2020/News

https://nahademardomi.net/bayaniyeh

 و شبکه‌های اجتماعی رسمی نهاد مردمی در معرض دید هم میهنان قرار می‌گیرند و هر مطلبی که در پایگاه های مجازی رسمی بالا قرار ندارند از درجه اعتبار ساقط است.

آدینه دوم سپتامبر ۲۰۲۲

نهاد مردمی

 

 نوشته های هم میهنان که در این تارنما منتشر می شوند، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع نهاد مردمی را منعکس نمی‌کنند

 

 

 طناب دار - توماج

 

ايران مينو سرشت - شيفته 

عضویت در نهاد مردمی

عضویت هم میهنان و افراد در نهاد مردمی به دو صورت پشتیبانان حقیقی برای ساکنین خارج کشور و یا پشتیبانان مستعار برای هم میهنان ساکن در ایران  می باشد.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

تولیدات نهاد مردمی

در دفتر روابط عمومی نهاد مردمی، در بخش تولیدات با همکاری گروه محتوا و گروه نویسندگان کلیپ هائی برپایه اخبار روز و رویدادهای مربوط به ایران تهیه می شود که در شبکه های مجازی نهاد مردمی شامل فیسبوک، یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام منتشر می شوند.
برای بازدید و یا اشتراک در شبکه های مجازی نهاد مردمی روی لوگوهای زیر کلیک نمائید