آبادان از داغ سینما رکس و جنگ خانمان سوز تا کنون، دائم در رنج تحمیلی به سر برده است. با وجود پالایشگاههای تصفیه نفت که پولش از سوی جمهوری اسلامی تمام گروههای تروریستی و ضد بشری در سراسر خاورمیانه را تامین میکند، ساکنانش در فقر و محرومیت بسیار به سر میبرند.

چند روز است آبادان با مصیبتی گران مواجه شده است، از یک سو فروریختن برجی از ساختمان متروپل، کشتاری درست شبیه ساختمان پلاسکو تهران و از سوی دیگر گسیل گسترده نیروهای سرکوب به آبادان.

ریزش این برج از همان ابتدا پیش‌بینی می‌شد. این ساختمان‌ ماه‌ها قبل با گزارش‌هایی مبنی بر نشست ستون اصلی و شکم دادن سقف طبقات زیرین مواجه شده بود. از ماه‌ها قبل هشدار داده شده بود که برج متروپل آبادان فرو می‌ریزد. همین اتفاق هم افتاد. ریزش این برج بار دیگر پرده فسادهای کلان حاکمان جمهوری اسلامی را کنار زد و نشان داد که به هشدارها با رشوه به ضابطین، سرپوش می نهند و جان انسانها بی ارزش می شوند.

جمهوری اسلامی بجای فرستادن ماشین آلات آوار برداری و نیروهای نجات و سگ های زنده یاب، با وقاحت تمام در همان روز فروریزی برج، نیروهای ضد شورش را در آبادان مستقر کرد. در پی بروز این حادثه هزاران معترض در شهرهای مختلف ایران علیه سوءمدیریت در خوزستان و اعلام همبستگی با مردم آبادان تجمعات اعتراضی برگزار می کنند و علیه مقامات جمهوری اسلامی بویژه خامنه‌ای، شعار میدهند و نیروهای سرکوبگر با تیراندازی مستقیم بسوی مردم تعدادی از تظاهرکنندگان را مصدوم و بسیاری را بازداشت نموده اند.

نهاد مردمی ضمن اعلام همدردی و عرض دلارامی به بازماندگان داغدار این حادثه، امیدواراست موج پشتیبانی از دادخواهان این جنایت بزرگ با همراهی اتحاد اقوام ریشه دار ایرانی آغازی بر پایان استبداد ۴۳ ساله جمهوری اسلامی در کشورمان باشد. متحد شویم تا پیروز شویم.

"یا با هم از این دریای طوفانی عبور میکنیم یا جدا جدا غرق میشویم".

یکم ژوئن ۲۰۲۲

نهاد مردمی

 نوشته های هم میهنان که در این تارنما منتشر می شوند، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع نهاد مردمی را منعکس نمی‌کنند

 

 

 طناب دار - توماج

 

ايران مينو سرشت - شيفته 

عضویت در نهاد مردمی

عضویت هم میهنان و افراد در نهاد مردمی به دو صورت پشتیبانان حقیقی برای ساکنین خارج کشور و یا پشتیبانان مستعار برای هم میهنان ساکن در ایران  می باشد.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

تولیدات نهاد مردمی

در دفتر روابط عمومی نهاد مردمی، در بخش تولیدات با همکاری گروه محتوا و گروه نویسندگان کلیپ هائی برپایه اخبار روز و رویدادهای مربوط به ایران تهیه می شود که در شبکه های مجازی نهاد مردمی شامل فیسبوک، یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام منتشر می شوند.
برای بازدید و یا اشتراک در شبکه های مجازی نهاد مردمی روی لوگوهای زیر کلیک نمائید