اعتراض حق طلبانه کشاورزان اصفهان به نحوه نادرست تقسیم آب زاینده رود و سدسازی های بی رویه و خشکی و بی آبی مزارع آنها، که در بستر خشک زاینده رود گردآمده بودند، با پیوستن و همراهی و همکاری مردم اصفهان ابعادی گسترده تر یافت و حتی به استان همسایه یعنی چهارمحال و بختیاری نیز کشیده شد.

سرانجام حکومت تاب تحمل نیاورد و باردیگر خامنه ای جنایتکار سرکوب خشونت بار و خونین اعتراضات مسالمت آمیز کشاورزان و مردم اصفهان را آدینه ۵ آذر ۱۴۰۰ رقم زد. رهبر و حکومتی که در حرکت های اعتراضی، گفتگو با مردم را تنها با زبان سرکوب و برخوردهای پلیسی و امنیتی بلد است.

‏قبل از آغاز یورش وحوش خامنه ای، اینترنت اصفهان را بطور کامل قطع کردند که هنوز هم ادامه دارد. به سمت مردم بی دفاع شلیک کردند، با باتون و تبر و چاقو مردم را هدف قرار دادند، مرد و زن را با وسایل نقلیه زیر گرفتند. بسیاری از مردم اصفهان زخمی شدند و مردم برای جلوگیری از بازداشت در بیمارستان ها، خودشان زخم ها را مداوا و پانسمان می‌کنند. سازمان حقوق بشر ایران با انتشار اطلاعیه‌ای از بازداشت دست‌کم ۱۲۰ نفر و احتمال کشته شدن ۳ تن در اعتراضات اصفهان خبر داده است. در تصاویر و ویدیوهایی که از اعتراضات روز جمعه اصفهان منتشر شده، دست‌کم دو مرد و دو زن دیده می‌شوند که بدون حرکت روی زمین افتاده‌اند.

نهاد مردمی ضمن محکوم نمودن جنایت و وحشیگری های مزدوران خامنه ای، پشتیبانی کامل خود را از حرکت و جنبش اعتراضی کشاورزان و مردم اصفهان و چهار محال بختیاری به مافیای آب در ایران و بی آبی و سومدیریت توزیع آب، اعلام می دارد و امیدوار است با یک خیزش همگانی و فراگیر، ملت ایران بتواند به عمر جنایت بار این فرقه تبهکار اسلامی در ایران پایان داده و آزادی، رفاه و آرامش را به سرزمین از جان گرامیترمان باز گرداند.

ششم آذر ۱۴۰۰ – ۲۷ نوامبر ۲۰۲۱

نهاد مردمی

 

 نوشته های هم میهنان که در این تارنما منتشر می شوند، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع نهاد مردمی را منعکس نمی‌کنند

 

 

 طناب دار - توماج

 

ايران مينو سرشت - شيفته 

عضویت در نهاد مردمی

عضویت هم میهنان و افراد در نهاد مردمی به دو صورت پشتیبانان حقیقی برای ساکنین خارج کشور و یا پشتیبانان مستعار برای هم میهنان ساکن در ایران  می باشد.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

تولیدات نهاد مردمی

در دفتر روابط عمومی نهاد مردمی، در بخش تولیدات با همکاری گروه محتوا و گروه نویسندگان کلیپ هائی برپایه اخبار روز و رویدادهای مربوط به ایران تهیه می شود که در شبکه های مجازی نهاد مردمی شامل فیسبوک، یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام منتشر می شوند.
برای بازدید و یا اشتراک در شبکه های مجازی نهاد مردمی روی لوگوهای زیر کلیک نمائید