با درود به هم میهنان و همرزمان گرامی - اعضا و هواداران پیشین احزاب و سازمان‌های چپ

از اینکه در این برهه حساس و تاریخی میهنمان، تابوشکنی کردید و زنجیرهای محدود کننده حزبی، که جامعه ما را در تفرقه و ایجاد حصارهای خودی، ناخودی، چپی و یا راستی محدود کرده، کنار زدید و بدور از نگرانی بابت چگونگی قضاوت دیگران و با اعتقاد و باور به درستی مسیر ترسیم شده در "پیمان نوین" قدم مثبت و مهمی در راستای اتحاد و یکپارچگی برداشته اید و با صدور بیانیه ای حمایت خود را از "پیمان نوین" اعلام نموده اید، ما هموندان نهاد مردمی از شما سپاسگزاری و قدردانی می کنیم .

آنچه امروز لازم است تا به باور اصلی اپوزیسیون تبدیل شود اینکه وجود تفاوتهای ایدئولوژیک و اعتقادی نبایستی مانعی در برابر یکپارچگی اپوزیسیون و تلاش برای آزادی ایران باشد.

لذا پیشگام بودن شما در پیوند با "پیمان نوین" برای ایجاد تغییرات اساسی در سیاست گروه های سیاسی چراغ راهی است بسوی روشنایی و هموار کردن مسیر رسیدن به یک حکومت سکولار و دمکرات برپایه رعایت کامل "اعلامیه جهانی حقوق بشر"؛ و این تفکر، قابل تقدیر قلبی است.

در پایان دست شما آزادیخواهان گرامی را به گرمی می فشاریم و خواهان همکاری در محقق کردن اهداف "پیمان نوین" هستیم.

۵ نوامبر ۲۰۲۰

ایمان فروتن
رئیس هیات امنا و مدیر اجرائی
نهاد مردمی

عضویت در نهاد مردمی

عضویت افراد در نهاد مردمی به سه صورت پشتیبانان حقیقی ، پشتیبانان حقیقی درسایه و یا پشتیبانان مستعار می باشد. هم میهنان ساکن در ایران فقط می توانند به عضویت مستعار نهاد مردمی در آیند.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

 سیمای نهاد مردمی

سیمای نهاد مردمی هر یکشنبه و آدینه در فیس بوک بطور زنده اجرا و همزمان از رادیو نارمک پخش می شود 

یکشنبه ها و آدینه ها این برنامه از ساعت 12 نیمروز غرب امریکا برابر با 21 اروپای مرکزی و 11 و نیم شب ایران آغاز می شود و  برنامه های یکشنبه همزمان از شبکه تلویزیونی اندیشه نیز پخش و در طول هفته بازپخش می شود.

برای بازدید برگه فیس بوک نهاد مردمی اینجا کلیک کنید

Image3.jpg
 سرزمینمان ایران  مبارزات ملت ایران آرشیو سیمای نهاد مردمی