شاهزاده رضا پهلوی گرامی امروز در گفتگوی خود با ملت ایران با عنوان "پیمان نوین" با خطاب قراردادن سازمانهای سیاسی گفتند:

از نخبگان و نیروهای سیاسی می‌پرسم: کجا ایستاده‌اید؟ آیا چیزی جز آزادی و حکومت مردم بر مردم می‌خواهید؟ آیا راهی جز هم‌کاری هم‌دلانه برای بازپس‌گیری کشورمان از اهریمن می‌شناسید؟
امروز روز انتخاب است!
من به همه نیروهای سیاسی دموکراسی‌خواه فارغ از گذشته و گرایش سیاسی‌شان‌ دست یاری دراز می‌کنم و می‌خواهم با کنار گذاشتن اختلافات و خودبزرگ‌بینی‌ و برتری‌جویی، روی یک هدف متمرکز شوند: نجات ایران.
تاریخ و آیندگان، شما را قضاوت خواهند کرد که در حساس‌ترین روزهای این خاک پاک، کدام طرف ایستادید؟

همانگونه که نهاد مردمی در بیانیه ۱۸ دیماه ۱۳۹۶ خود اعلام نمود که با تمامی امکانات لجستیکی و سازمانی از شاهزاده رضا پهلوی و رهنمودهای ایشان پشتیبانی می نماید، در پاسخ به فراخوان پیمان نوین شاهزاده، اعلام میداریم که نهاد مردمی برای پیوستن به سایر نیروهای سیاسی دموکراسی خواه برای تشکیل یک جبهه متحد در کمترین زمان ممکن آماده است.

امیدواریم با اعلام آمادگی بقیه سازمانهای دموکراسی خواه برای پذیرش دعوت شاهزاده و تمرکز بر روی هدف نجات ایران، شاهزاده قدم های بعدی را ترسیم نموده و احتمالا نخستین نشست مجازی این سازمانها را اعلام نمایند.

نهاد مردمی
هفتم مهرماه ۱۳۹۹ - ۲۸ سپتامبر ۲۰۲۰

 

عضویت در نهاد مردمی

عضویت افراد در نهاد مردمی به سه صورت پشتیبانان حقیقی ، پشتیبانان حقیقی درسایه و یا پشتیبانان مستعار می باشد. هم میهنان ساکن در ایران فقط می توانند به عضویت مستعار نهاد مردمی در آیند.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

 سیمای نهاد مردمی

سیمای نهاد مردمی هر یکشنبه و آدینه در فیس بوک بطور زنده اجرا و همزمان از رادیو نارمک پخش می شود 

یکشنبه ها و آدینه ها این برنامه از ساعت 12 نیمروز غرب امریکا برابر با 21 اروپای مرکزی و 11 و نیم شب ایران آغاز می شود و  برنامه های یکشنبه همزمان از شبکه تلویزیونی اندیشه نیز پخش و در طول هفته بازپخش می شود.

برای بازدید برگه فیس بوک نهاد مردمی اینجا کلیک کنید

Image3.jpg
 سرزمینمان ایران  مبارزات ملت ایران آرشیو سیمای نهاد مردمی