23 سپتامبر 2020
جناب آقای فواد پاشائی
دبیرکل محترم حزب مشروطه ایران (لیبرال دمکرات)

با درود

انتخاب شایسته جنابعالی به دبیرکلی حزب مشروطه ایران (لیبرال دمکرات) را که نشان از درایت مدبرانه و احساس مسئولیت اعضای محترم آن حزب و لیاقت و شایستگی و تجربیات شما دارد، از سوی نهاد مردمی صمیمانه شادباش می گویم.
بی شک سوابق، تجارب و درایت ارزشمند شما، نوید بخش تلاش های مضاعف در ادامه برنامه های بانو هایده توکلی گرامی برای رهائی ایران از چنگال این فرقه تبهکار اسلامی خواهد بود.

همچنین امیدواریم نهاد مردمی و حزب مشروطه ایران بتوانند در کنارهم در زمینه اجرا و پیش برد پروژه های سرنگونی جمهوری اسلامی گامهای موثری بردارند.


با مهر

ایمان فروتن
رئیس هیات امنا و مدیراجرائی
نهاد مردمی

 

عضویت در نهاد مردمی

عضویت افراد در نهاد مردمی به سه صورت پشتیبانان حقیقی ، پشتیبانان حقیقی درسایه و یا پشتیبانان مستعار می باشد. هم میهنان ساکن در ایران فقط می توانند به عضویت مستعار نهاد مردمی در آیند.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

 سیمای نهاد مردمی

سیمای نهاد مردمی هر یکشنبه و آدینه در فیس بوک بطور زنده اجرا و همزمان از رادیو نارمک پخش می شود 

یکشنبه ها و آدینه ها این برنامه از ساعت 12 نیمروز غرب امریکا برابر با 21 اروپای مرکزی و 11 و نیم شب ایران آغاز می شود و  برنامه های یکشنبه همزمان از شبکه تلویزیونی اندیشه نیز پخش و در طول هفته بازپخش می شود.

برای بازدید برگه فیس بوک نهاد مردمی اینجا کلیک کنید

Image2.jpg
 سرزمینمان ایران  مبارزات ملت ایران آرشیو سیمای نهاد مردمی