نوید افکاری در یک پیام شنیداری تاکید کرد که اعترافات گرفته شده از او زیر فشار شکنجه بوده و صحت ندارد و دادگاه او بی توجه به مدارک و اسناد محکم در مورد بیگناهی وی، او را به اعدام محکوم نموده است. همچنین اعلام شد که دو برادر او به ۵۴ و ۲۷ سال زندان محکوم شده اند.
با اعلام شدن محکومیت نوید افکاری به اعدام، تلاش گسترده ای از سوی فعالان سیاسی و مدنی برای رهائی این کشتی گیر معترض از چوبه دار صورت گرفت.

هزاران تن در ایران و در جهان با برگزاری کارزارهای مختلف از قبیل ترند کردن توئیت نوید را اعدام نکنید، خواهان توقف حکم اعدام او شدند.

حتی تعدادی از شخصیت ها و مقامات دولتهای خارجی و کشتی گیران و ورزشکاران جهان نیز از مقامات جمهوری اسلامی توقف این حکم را خواستار شدند.
رژیم جنایت پیشه جمهوری اسلامی بی اعتنا به همه ی این درخواست ها، صبح امروز شنبه ٢٢ شهریور ماه ۱۳۹۹ نوید افکاری را با عجله و بدون دیدار با خانواده خود، اعدام کرد.

 


نهاد مردمی ضمن ابراز دلارامی وهمدردی با خانواده داغدار نوید و هم میهنان آزادیخواه ایران، اطمینان دارد که این جنایات جمهوری اشغالگر اسلامی خشم ملت ایران را دو چندان خواهد کرد و بزودی با خیزش همگانی، ایران و ایرانی از چنگال اهریمنی این فرقه تبهکار اسلامی رهایی خواهد یافت.

٢٢ شهریور ماه ۱۳۹۹
نهاد مردمی

 

عضویت در نهاد مردمی

عضویت افراد در نهاد مردمی به سه صورت پشتیبانان حقیقی ، پشتیبانان حقیقی درسایه و یا پشتیبانان مستعار می باشد. هم میهنان ساکن در ایران فقط می توانند به عضویت مستعار نهاد مردمی در آیند.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

 سیمای نهاد مردمی

سیمای نهاد مردمی هر یکشنبه و آدینه در فیس بوک بطور زنده اجرا و همزمان از رادیو نارمک پخش می شود 

یکشنبه ها و آدینه ها این برنامه از ساعت 12 نیمروز غرب امریکا برابر با 21 اروپای مرکزی و 11 و نیم شب ایران آغاز می شود و  برنامه های یکشنبه همزمان از شبکه تلویزیونی اندیشه نیز پخش و در طول هفته بازپخش می شود.

برای بازدید برگه فیس بوک نهاد مردمی اینجا کلیک کنید

Image1.jpg
 سرزمینمان ایران  مبارزات ملت ایران آرشیو سیمای نهاد مردمی