پس از کشته شدن 176 نفر بر اثر شلیک موشک های سپاه پاسداران به یک هواپیمای مسافربری اوکراینی در فضای نزدیک تهران، اینک شاهد کشته شدن 19 نفر و مجروح شدن 15 نفر از خدمه ناوچه کنارک در یک مانور دریائی در آبهای جاسک و چابهار هستیم.
با توجه به اظهار نظرهای گوناگون از سوی ارتش و مقامات مسئول، همانند رویدادهای گذشته نشانه هایی از کتمان حقایق این رویداد نیز بخوبی آشکار است. اعلام شده است که ناوچه کنارک با شلیک اشتباهی موشکی از سوی ناوچه جماران مورد اصابت قرار گرفته و در ویدئوئی که ارتش از این حادثه منتشر کرد علت را نقص فنی موشک یا جنگ الکترونیکی دشمن اعلام نمود. نقص فنی و متهم کردن دشمن توسط مسئولان جمهوری اسلامی رویه ای تکراری برای

فرار از بیان حقایق است. علت واقعی این حادثه مرگبار هر چه باشد بار دیگر گستردگی بی کفایتی و ناکارآمدی حاکم بر بخشهای گوناگون مملکت داری آخوندها را نشان میدهد.


نهاد مردمی با دلارامی به خانواده های کشته شدگان و با آرزوی بهبودی هرچه زودتر مجروحان ناوچه کنارک، امیدوار است این حادثه دردناک، نیروهای مسلح جمهوری اسلامی را بیدار کرده و با توجه به عواقب خونبار جنگ افروزی و رجزخوانی های این فرقه تبهکار، به مبارزات ملت ایران برای رهایی ایران و ایرانی از عفریت شوم حکومت آخوندی به پیوندند.

24 اردیبهشت 1399
نهاد مردمی

 

عضویت در نهاد مردمی

عضویت افراد در نهاد مردمی به سه صورت پشتیبانان حقیقی ، پشتیبانان حقیقی درسایه و یا پشتیبانان مستعار می باشد. هم میهنان ساکن در ایران فقط می توانند به عضویت مستعار نهاد مردمی در آیند.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

 سیمای نهاد مردمی

سیمای نهاد مردمی هر یکشنبه و آدینه در فیس بوک بطور زنده اجرا و همزمان از رادیو نارمک پخش می شود 

یکشنبه ها و آدینه ها این برنامه از ساعت 12 نیمروز غرب امریکا برابر با 21 اروپای مرکزی و 11 و نیم شب ایران آغاز می شود و  برنامه های یکشنبه همزمان از شبکه تلویزیونی اندیشه نیز پخش و در طول هفته بازپخش می شود.

برای بازدید برگه فیس بوک نهاد مردمی اینجا کلیک کنید

Image3.jpg
 سرزمینمان ایران  مبارزات ملت ایران آرشیو سیمای نهاد مردمی